Foursquare Swarm, Windows Phone 8.1 Cihazlarda!

Foursquare Swarm, Windows Phone 8.1 Cihazlarda!

Foursquare, yeni check-in servisi Swarm’u Windows Phone platformuna da taşıdı. Windows Phone 8.1 kullanıcıları da bugünden itibaren check-in yapabilecek.

Foursquare, yeni check-in uygulaması Swarm’un Windows Phone sürümünün geliştirilme aşamasında olduğunu geçtiğimiz ay doğrulamış, birkaç hafta önce de resmi blogda gün yüzüne çıkarmıştı. Bugün de Windows Phone Mağazası’ndaki yerini aldı. Kullanıcıların check-in yapmalarına, etkinlik organize etmelerine, yakınlarındaki arkadaşlarıyla hızlıca iletişime geçmelerine izin veren Swarm, Windows Phone 8.1 cihazlarla uyumlu ve tamamen Türkçe arayüz ile geliyor.

Foursquare, Swarm’un modern ve sade arayüzünü Windows Phone sürümüne de taşımış. iOS ve Android sürümünden farklı olarak sekmeli gezinti bölmesi alt yerine ekranın üst tarafında yer alıyor. Ancak temel kullanıcı deneyimi değiştirilmemiş.

Swarm uygulamasını Windows Phone telefonunuza yükleyerek gittiğiniz yerleri arkadaşlarınızla paylaşabilir, arkadaşlarınızın bulunduğunuz yere uzaklıklarını görebilir, hafta sonları buluşma ayarlayabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınız bulunduğunuz yere yaklaştıklarında kısa mesaj gönderebilir, arama yapabilirsiniz.

Foursquare'ın 8. Sürümü Büyük Değişikliklerle Yayınlandı

YORUMLAR