Foursquare, Windows Phone İçin Yenilediği Uygulamasını Yayınladı

Foursquare, Windows Phone İçin Yenilediği Uygulamasını Yayınladı

Windows Phone için yeniden tasarlanan Foursquare uygulaması, beta aşamasından çıktı ve tüm Windows Phone sürümleri için indirilebilir durumda. Daha sade, modern ve kullanıcı dostu arayüzünün yanında yeni özellikler kazanan Foursquare, 4.0 sürüme kavuştu.

Foursquare , Windows Phone kullanıcıları için baştan aşağı yenilediği uygulamasını ilk olarak test kullanıcılarına açmıştı. Sınırlı sayıda kullanıcının deneyimleme şansı bulduğu yeni Foursquare, bugün itibariyle geliştirilme sürecinden çıktı ve Windows Phone 7.5 üzeri işletim sistemli cihaz sahiplerinin beğenisine sunuldu.

Kullanıcıların beğenilerine göre mekan önerilerinde bulunan Foursquare’in Windows Phone sürümü iOS ve Android platformundan hem arayüz hem de özellik bakımından bir farklılık göstermiyor. Mavi rengin hakim olduğu kullanımı basit ve hızlı arayüz ile gelen yeni Foursquare’de kullanıcıları keşfettikleri mekanları arkadaşlarıyla paylaşabiliyor, mekanlara oy verebiliyor, diğer kullanıcılara yardımcı olmak adına ipuçları bırakabiliyor.

Yeni Foursquare’in Öne Çıkan Özellikleri:

  • Yeniden tasarlanan modern ve sade kullanıcı arayüzü
  • Beğenilerinize, mekanlara verdiğiniz puana, arkadaşlarınızın önerilerine göre özelleştirilen arama
  • Restoran, kafe, mağaza ve daha fazlasını arama
  • Mekanın öne çıkan tatlarını gösteren tavsiyeler
  • Kişileri takip etme, tavsiyelerini görme

Yenilenen Foursquare uygulamasını ve check-in yapmak, arkadaşlarınızla buluşma ayarlamak için kullanabileceğiniz Swarm uygulamasını aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

Duolingo, Windows Phone Kullanıcılarına Merhaba Dedi!

YORUMLAR