Frictional Games Gizemli Bir Video Yayınladı

Frictional Games, yeni oyununun tanıtımını yapmaya devam ediyor.

Frictional Games, yeni oyununun tanıtımını yapmaya devam ediyor. Uzun bir aradan sonra I am Tasi adıyla yeni bir fragman daha paylaşıldı.

İsveç menşeli stüdyo, Amnesia ve Penumbra serilerinin yanı sıra SOMA oyunuyla bizleri farklı dünyalara götürmüş ve etkileyici hikayeler sunmuştu. Son birkaç yıldır sessizliğini korumaya devam eden Frictional Games, bizi yeni oyununun duyurusuna hazırlıyor.

Aralık ayı içerisinde yeni oyunu için yeni bir tanıtım sayfası açmış olan geliştirici stüdyo, Ocak ayı içerisinde tuhaf iki video yayınlamıştı. Gerçi bunlardan bir tanesi meraklı kullanıcıların sitenin kodlarını incelemesi sonucunda ortaya çıkmıştı.

I am Tasi ise en az önceki iki video kadar tuhaf. Elbette bunlar oyun duyurulunca bir anlam kazanacaktır ama şu an itibarıyla pek bir çıkarımda bulunmak zor. Bir kadının "Kaybetme. Hayır, hayır, hadi ama. Onu bulmam lazım. Anlamak zorunda. Ben, Tasi'yim. Halen Tasi'yim." dediğini duyuyoruz. Videonun sonunda ise fırtınalı bir çorak araziyi görüyoruz.

Frictional Games stüdyosunun bu gizemli oyunun duyurusunu ne zaman yapacağı belirsiz. E3 2020 fuarını mı bekliyorlar bilmiyoruz ama aşağıdan biz göz atabilirsiniz.

YORUMLAR