Friday the 13th'e Çevrimdışı Mod Geliyor

Friday the 13th offline mode

Son zamanların en çok oynanılan korku oyunlarından Friday the 13th için uzun süredir beklenen açıklama bugün yapıldı. Oyunun geliştirisici IllFonic, bir sonraki güncellemeyle oyuna offline mod ve bir takım başka değişikliklerin geleceğini duyurdu. 

Ünlü gerilim filmi serisi 13. Cuma'nın oyunlaştırılmış hali olan Friday the 13th, maskeli psikopat Jason Voorhees ile dört masum arkadaşı karşı karşıya getiriyordu. Multiplayer olarak oynanan yapımda, oyunculardan bir tanesi Jason'ı yönetiyor, diğerleri de ondan kaçmak için türlü numaralar deniyorlardı. Bugüne kadar sadece arkadaşlarınızla ya da tanımadığınız kişilerle mikrofondan iletişim kurmak suretiyle oynayabildiğiniz oyun için uzun süredir bir de offline mod isteniyordu. Oyuncuların isteklerini kırmayan yapımcı stüdyo IllFonic, Friday the 13th'e offline mod getirme kararı aldı. 

Kısa süre sonra yapılacak bir güncellemeyle oyuna eklenecek olan offline mod'da sadece Jason'ın kontrol edilebileceği söylenirken, Jason'ı kontrol eden oyuncuların botları avlamaya çalışacağı da belirtildi. Botların gerçek insan gibi hareket ederek, kapılara bairkat kurma, çeşitli araçları tamir etme ve en iyi kaçış planını uygulama gibi hareketler yapacaklarını anlatan yapımcılar, yeni modun oyuna yeni giren oyuncular için mükemmel bir öğrenme süreci sunacağının da altını çizdiler. 

Yarından itibaren indirilmeye başlanacak olan güncellemenin ardından üst level sınırını da artıran yapımcı stüdyo, artık oyunda en fazla 101 olan seviye sınırının 150'ye çıkartıldığını da sözlerinin arasına ekledi. Oldukça eğlenceli görünen ve arkadaşlarınızla oynamak için birebir olan oyunu satın almak için ise aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz:

YORUMLAR