Friday the 13th: The Game'in Grafiklerine Güncelleme Geliyor

Friday the 13th: The Game'in Grafiklerine Güncelleme Geliyor

Hayatta kalma temalı yapım Friday the 13th: The Game'e grafik güncellemesi geliyor!

Friday the 13th: The Game, 26 Mayıs 2017 tarihinde PC, PS4 ve Xbox One platformlarına çıkış yapmıştı. Gun Media ve IIIFonic tarafından geliştirilen yapım, kısa süreliğine de olsa hızlı bir şekilde popüler oldu. Oyundaki atmosfer oyuncuları hızlı bir şekilde kendine çekti. Oyunda 2 takım şansı tanınıyor. İlk takımda sadece bir kişi Jason olabiliyor. Diğer takımda ise Counselor'lar yer alıyor. Oyundaki diğer üyeler bu takıma geçiyor. Jason karakterini oynadığımızda Counselor'ları öldürmeye çalışıyoruz. Diğer takıma geçtiğimizde ise amacımız Jason'a yakalanmadan adadan kaçmak oluyor.

Oyunun geliştirici firmalarından birisi olan IIIFonic, oyunun grafiklerinin güncelleneği daha önceden açıklamıştı. Geliştirici ekip sözünde durdu ve oyunun grafikleri bir nebze olsa da güncelledi. Gun Media'nın Youtube kanalı aracılığıyla bir de video yayınlandı. Yayınlanan videoda oyunun eski haliyle yeni hali karşılaştırıldı.

 

Grafik karşılaştırma 2 buçuk dakikalık bir videoyla gösterildi. Karşılaştırma videosuna baktığımızda ufak tefek değişiklerin yapıldığını bariz bir şekilde görebiliyoruz.