Fruit Ninja Versiyon 2.0 ile Tamamen Yenilendi!

Fruit Ninja Versiyon 2.0 ile Tamamen Yenilendi!

Çıktığı ilk zamandan beri mobil oyunlar kategorisinde popüleritesini hiç kaybetmeyen efsane meyve kesme oyunu Fruit Ninja mobil cihazlar için tamamen yenilendi! Versiyon 2.0 ile birlikte hem tasarım, hem de oyun içi değişikliklere giden yapımcı Halfbrick, Fruit Ninja'nın yeni çağının bugünden itibaren başladığını duyurdu.

Oyunu ilk açtığımızda göze çarpan yeni yükleme ekranı dahil, oyuna girdiğinizde de fark edeceğiniz yeni karakterler hoş havaya hemen alışmanızı sağlıyor. Şimdiye kadarki en büyük Fruit Ninja güncellemesi olan versiyon 2 ile tüm oyunun yeni tasarımına merhaba diyor, yeni veya eski oyuncu olsanız dahi yenilenen içeriğe kolayca alışıp meyveleri kesmeye devam ediyoruz.

Yeni güçlendirmelerle güç sizinle! Artık bıçaklarınız ve dojonuz tüm oynayışa etki ediyor, yeni güçler, ekstra zaman ve yepyeni sürprizler oyun zevkinizi maksimum dereceye çıkarıyor. Her şey oyunu değiştirebilir, favori kombinasyonlarınız hiç beklemediğiniz sonuçlar doğurabilir. Halfbrick klasik oyun düzenine eğlenceli elementler ekleyerek sanki başka oyun oynuyormuşsunuz hissini veriyor.

Yeni menü tasarımları! Halfbrick aklınıza gelebilecek her şeyi elden geçirerek bambaşka bir tasarımla karşınıza çıkıyor. Kullanımı rahat olan yeni ve akıcı menü sistemi ile nereye gitmek isterseniz ordasınız. Meyve kesmekte aceleci davranmadan oyunda ne var ne yok hızlıca göz atabiliyorsunuz.

Karakter diyalogları ve yepyeni evren! Fruitasia'nın dünyasına hoş geldiniz. İçerisinde birçok renli karakter bulunduran cıvıl cıvıl dünya klasik oyundan hatırlayacağınız ustamızın yanına katılıyor ve maceramızda bizlere destek oluyorlar. Halfbrick ilerleyen zamanlarda bu karakterlere yenilerinin ekleneceğini de duyurdu.

Fruit Ninja'da meydana gelen değişiklikleri kendiniz deneyimlemek, mobil ortamın en renkli ve popüler oyununu bambaşka haliyle oynamak isterseniz sitemiz üzerinden Fruit Ninja'nın iOS ve Android versiyonlarını hızlıca indirebilirsiniz:

YORUMLAR