Fruit Ninja'nın Filmi Geliyor!

Fruit Ninja'nın Filmi Geliyor!

Fruit Ninja'nın filmi geliyor. Popüler oyun Fruit Ninja oyununun daha önceden de kısa animasyon serileri yapılmıştı.

Mobil oyun sektörünün en popüler oyunlarından birisi olmayı başaran Fruit Ninja, şimdi de gözünü beyaz perdeye dikti. Son derece basit bir oyun yapısına sahip olmasına rağmen oyunun yapımcısı Halfbrick'in çabalarıyla orijinal bir hikayeye kavuşan mobil oyun, yaşantısına mobil oyun olarak başlayan ve birkaç sene içerisinde Hollywood'a adım atan Angry Birds'ün peşinden gidiyor.

İndirilmeye sunulduğu tüm platformlarda 1 milyar indirilme sayısını aşmayı başaran Fruit Ninja, New Line Cinema tarafından beyaz perdeye uyarlanacak. Filmin yapımcısı, Journey to the Center of the Earth ve San Andreas filmlerinin yapımcılığını üstlenen Tripp Venson olacak. Senaryo ise J.P. Lavin ve Chad Damiani tarafından yazılacak. İkili, How to Survive a Garden Gnome Attack filminin senaryosunu yazarak ün kazanmıştı.

Bakalım Fruit Ninja'nın filmi de Angry Birds'ün filmi kadar başarılı olabilecek mi? Şahsen, Angry Birds kadar güzel bir hikayeye sahip olmayan bu mobil oyunun başarılı olabileceğinden şüpheliyim. Sizin konu ile ilgili görüşleriniz neler?

Youtube ve Halfbrick Studios Fruit Ninja'nın Animasyon Serisini Duyurdu

YORUMLAR