Fujitsu'dan 2'si 1 Arada Ultrabook: Lifebook T904

Fujitsu'dan 2'si 1 Arada Ultrabook: Lifebook T904

Fujitsu, şık ve esnekliği birleştiren yeni ultrabook modelini tanıttı. İkisi bir arada çevrilebilir ultrabook olma özelliğini taşıyan Lifebook T904’ün teknik detayları haberimizde.

Fujitsu’nun bu hafta tanıttığı yeni ultrabook’u Lifebook T904, 13.3 inç 2560x1440 çözünürlüğünde ekrana sahip. İkisi bir arada ultrabook sınıfındaki ürün hem tablet hem de dizüstü bilgisayar olarak kullanılabiliyor. El yazısını algılayan dokunmatik arayüzü destekleyen ekranı ile öne çıkan ultrabook sabit diskinizi koruyan darbe sensörü ile donatılmış. 4G veya 3G bağlantısı ile kullanılabilen T904, entegre Wi-Fi ve Bluetooth’a sahip. İş kullanıcılarına hitap etmesi yönünden parmak izi sensörü, akıllı kart okuyucusu ve şifreli sürücü ile donatılan cihaz düşük ışıklı ortamlarda rahat kullanım için arkadan aydınlatmalı klavyeye sahip. Kullanıcının isteğine göre Windows 8.1 veya Windows 7 Pro işletim sistemi ile çalışan T904 gücünü 8GB bellek ve Intel Core vPro işlemciden alıyor. HMDI ve VGA çıkışı, 2 adet USB 2.0 portuna sahip. Dahili Intel HD 4400 ekran kartı ve full HD çözünürlük veren web kamerası ile donatılmış.

Fujitsu’nun yenilikçi ultrabook’u Lifebook T940, Ekim ayının ortalarında piyasaya giriş yapacak. Fiyatı ise henüz açıklanmadı.

Samsung Kavisli Akıllı Telefonu Galaxy Round'u Duyurdu

YORUMLAR