Funimate Uygulaması App Store'da Zirvedeki Yerini Aldı

Funimate Uygulaması App Store'da Zirvedeki Yerini Aldı

Tüm dünyada popüler olan “Selfie” akımı gün geçtikçe farklı boyutlar kazanmaya devam ediyor. Türk girişimci Kemal Uğur’un AVCR adlı şirketi ile İTÜ ARI Teknokent çatısı altında, girişimcinin hobi olarak başlayıp geliştirdiği Funimate uygulaması, App Store’un zirvesinde yer almayı başardı.

Funimate uygulaması, kullanıcıların çeşitli efektleri kullanarak hızlı ve kolay bir şekilde kısa videolar ve GIF animasyonları oluşturmalarını sağlıyor. Kullanıcılar akıllı telefonlar ya da tabletleriyle çektikleri kısa videoları sıradışı tasarımlara sahip efektler, metinler ve müzikler ekleyebiliyor. Tecrübeli genç girişimcinin ilk projesi olma özelliğine sahip uygulama, çılgınlık boyutuna ulaşan “Selfie” akımını farklı boyutlara taşıyor.

AVCR’nin Funimate adlı uygulaması ilk geliştirildiğinde App Store’da “En iyi yeni uygulama” olarak tanıtıldı ve kullanıcılara sunulduğu andan itibaren, 100’den fazla ülkede yoğun ilgiyle karşılaşarak, Selfie kategorisinin zirvesinde yer almayı başardı.

Siz de bu yeni uygulamayı test etmek ve sıradışı görüntüler oluşturmak isterseniz Funimate uygulamasını aşağıdaki bağlantıdan iOS işletim sistemli cihazlarınıza ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

iPhone 4S'in iOS 7.1.2 ve iOS 8.0.2 Farkı

YORUMLAR