Gal Gadot, Wonder Woman 1984’ün Çekimlerinin Bittiğini Duyurdu

Gal Gadot, Wonder Woman 1984’ün Çekimlerinin Bittiğini Duyurdu

Gal Gadot, serinin devam filmi Wonder Woman 1984’ün çekimlerinin tamamlandığını duyurdu. 

DC’nin First Lady’si, kişisel Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, Wonder Woman spin-off’unun merakla beklenen ikinci filmi 1984’ün çekimlerini bitirdiklerini söyledi. 

“Wonder Woman’ı ilk kez çekerken olduğu gibi şaşırtıcıydı, ancak bu sefer çok daha eşsiz ve özeldi” diyen Gadot, üç ülkede dört farklı yerde çekim yaptıklarını söyledi.

Filmin yönetmeni Patty Jenkins başta olmak üzere tüm ekibe teşekkür eden İsrailli güzel aktris,  “Dürüst olmak gerekirse, kelimeler bu deneyimi tarif etmeye yetmez. Yolculuğumuz çok zorlayıcıydı ama her gün elimizden gelenin en iyisini yaptık. Bundan dolayı herkesle gurur duyuyorum” dedi.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gal Gadot (@gal_gadot)'in paylaştığı bir gönderi ()

 

Warner Bros. yaz aylarında yaptığı açıklamada, Kasım 2019’da vizyona girmesi beklenen filmin 5 Haziran 2020 tarihine ertelendiğini açıklamıştı. Wonder Woman serisinin ilk filmi 2017'de vizyona girmiş ve 821.8 milyonluk gişesiyle beklentilerin üstünde bir performans sergilemişti.

Yönetmen koltuğu ilk filmde olduğu gibi yine Patty Jenkins’e emanet. Devam filminde Gal Gadot ve Chris Pine ikilisine Connie Nielsen, Robin Wright, Kristen Wiig ve Pedro Pascal gibi isimler eşlik ediyor.

Öte yandan DC’nin gişeleri vuracağı tek spin-off Wonder Woman 1984 olmayacak. Jason Momoa’lı Aquaman ülkemizde 28 Aralık’ta vizyona giriyor, onu Nisan 2019’da Shazam takip edecek. Her ne kadar DC Sinematik Evreni’nden bağımsız olacak olsa da, Joaquin Phoenix'in oynayacağı Joker filmi de Ekim 2019’da çıkacak. Tabii Margot Robbie’yi izleyeceğimiz Birds of Prey ve James Gunn’ın yöneteceği Suicide Squad 2’yi de unutmayalım. Anlayacağınız önümüzdeki aylar DC için bir hayli hareketli geçecek.