Galatasaray ile Yandex İş Birliği: GSYandex

Galatasaray ile Yandex İş Birliği: GSYandex

Galatasaray Spor Kulübü ile Yandex arasında varılan anlaşma sonucunda ortaya çıkan GSYandex, yarın yani 9 Ekim 2012 tarihinde düzenlenecek bir basın toplantısı ile tanıtılacak. 

Geçtiğimiz günlerde Türkiye'deki birinci yıl dönümünü kutlayan Yandex, Türkiye'ye yönelik attığı özel adımlara bir yenisi ekledi ve Galataray ile arama motoru - internet hizmetleri konularında anlaştı. GSYandex markası adı altında ortaya konacak olan ürün, muhtemelen Galatasaray'ın resmi internet sitesi olan galatasaray.org adresinde Yandex arama motorunu görmemize vesile olacak ve Galatasaray taraftarlarının Yandex ürünlerini kullanılmasına dair teşviklerden oluşacak. Bununla birlikte yine geçtiğimiz günlerde kendi internet tarayıcısını yayınlayan Yandex, Galatasaray'a özgü bir tarayıcı açılış ekranı v.b. uygulamalara gidebilir. Yandex arama motoru üzerinden yapılan aramalar, Galatasaray'a yeni bir gelir kapısı olabilir. Tabii ki tüm bunlar şu anda sadece tahminler.

GSYandex markasının tanıtımı ve tarafların önde gelen temsilcilerinin konuyla ilgili düşüncelerini içerek olan basın toplantısı 9 Ekim 2012 saat 10:30'da Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Basın Toplantı Odasında gerçekleştirilecek.

Yandex'in web tarayıcısının interneti hızlandıran turbo modunu da unutmayın ve tarayıcıyı incelemek için Yandex Browser İndir program inceleme sayfamıza bakın.

YORUMLAR