Galaxy A3'ün Özellikleri Sızdırıldı

Galaxy A3'ün Özellikleri Sızdırıldı

Samsung’un Galaxy A serisi modellerinden Galaxy A3’ün teknik özellikleri FCC sertifikasında ortaya çıktı. Samsung Galaxy A3 hakkında detaylar haberimizin devamında.

Samsung’un yakında tanıtması beklenen Galaxy A serisi Galaxy A3, Galaxy A5 ve Galaxy A7’nin özellikleri şimdiye kadar çok kez sızdırılmıştı. Yeni bir sızıntıda Galaxy A3’ün özellikleri ortaya çıktı.

FCC sertifikasında görünen Galaxy A3ün 4G LTE desteği ve Çift SIM Kart özelliklerine sahip olacağı kesinliğe kavuştu. Ayrıca Galaxy A3’ün iki farklı modelle geleceği ve bir modelde Çift SIM Kart özelliğinin bulunacağı da kesinleşmiş oldu.

Orta seviye bir Android cihaz olan Galaxy A3’te 4.5 inç 540p çözünürlüğe sahip ekran, 8 Megapiksel arka ve 5 Megapiksel ön kamera bulunuyor. Ayrıca; 8 GB dahili depolama ve MicroSD kart desteği, 1 GB RAM, 4 çekirdekli 1.2 GHz Qualcomm Snapdragon 410 işlemci, 1900 mAh batarya ve Android 4.4.4 KitKat işletim sistemi özellikleri yer alıyor.

Samsung’un yeni Galaxy A serisi modellerinden Galaxy A3, Galaxy A5 ve Galaxy A7’nin ne zaman duyurulacağı net olarak bilinmese de, FCC sertifikası sızıntısının, tanıtımın yakın bir tarihte olacağını işaret ettiğini söyleyebiliriz.

Google İki Aşamalı Doğrulamaya Fiziksel Güvenlik Anahtarı Ekliyor

YORUMLAR