Galaxy A7'nin İşlemcisi ve Ekranı Doğrulandı

Galaxy A7'nin İşlemcisi ve Ekranı Doğrulandı

Samsung’un yeni Galaxy A serisi telefonlardan en gelişmiş özelliklere sahip olan Galaxy A7’ye ait bazı özellikler doğrulandı.

Kasım ayında tanıtılması beklenen Galaxy A serisi akıllı telefonlardan biri olan Galaxy A7’ye ait detaylar gelmeye devam ediyor. Samsung’un kendi sitesinde yer alan bilgilere göre Galaxy A7’de, 5.5 inç büyüklükte, Full HD çözünürlüğe sahip ekran bulunuyor. Ayrıca gelen bilgilere göre cihazda 64 bit işlemciye (ARMv8-A komut seti) sahip olacağı da açıkça görülüyor. Galaxy A7’deki işlemci 1.5 GHz saat hızında çalışacak ve bu işlemci Snapdragon 410 ya da Snapdragon 61x serisine ait olacak.

Android 4.4.4 KitKat işletim sistemi bulunan Galaxy A7’nin tasarımında Galaxy Alpha’dan esintiler bulunuyor. Yaklaşık 500 dolar’a satışa sunulacak cihaz tanıtılana kadar birçok bilgi gelmeye devam edecektir. Bizler de yakından takip ederek, anında sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Resimde yer alan kaynak kodlarında, Galaxy A7’nin model numarası, işlemci mimarisi, işlemci saat hızı ve ekran çözünürlüğü gibi bilgiler yer alıyor.

Samsung Galaxy S5 İçin Android Lollipop Aralık Ayında Yayınlanacak

YORUMLAR