Galaxy A8 (2016)'nın Dahili Depolama Alanı Ortaya Çıktı

Galaxy A8 (2016)'nın Dahili Depolama Alanı Ortaya Çıktı

Birkaç ay önce Samsung Galaxy A8 (2016)'nın benchmark testleri ortaya çıkmıştı. Böylece bizler de telefonun özelliklerine dair ilk bilgileri almıştık. Bugün ortaya çıkan bir AnTuTu testi ise A8'in dahili depolama alanını bizlere gösterdi.

Daha önce çıkan bilgilere göre Samsung Galaxy S8 (2016), 5.7-inch HD bir ekrana sahip olacak. Telefon 2.1GHz hızla çalışan dört çekirdekli Samsung Exynos 7420 işlemci ile desteklenirken, telefon 3GB RAM kullanacak. 16MP arka kamera kullanacağı söylenen telefonda ön kamera tercihi ise 5MP olacak. Android 6.0 işletim sistemiyle gelmesi beklenen telefonun piyasaya çıkmasından hemen sonra bir başka işletim sistemi güncellemesi daha alması muhtemel. 

Bugün ortaya çıkan ve yukarıda görebildiğiniz AnTuTu testinde ise daha önce hiç ortaya çıkmayan bir başka özellik daha göze çarptı. Telefonun dahili depolama alanı bilgisinde 64GB yazıyordu. Bu segmentte çıkan telefonlarda çok görmeye alışık olmadığımız bu depolama alanının yanı sıra telefonun bir de 32GB versiyonunun piyasaya çıkacağı konuşuluyor. Ancak tüm bunların gerçekliği Samsung'un resmi açıklamasına kadar kanıtlanamayacak. 

Samsung, Galaxy S8'de Kullanabileceği Yeni 4 GHZ Exynos İşlemcileri Test Ediyor

Exynos 8890 İşlemcili Samsung Galaxy S7 AnTuTu'da Göründü

YORUMLAR