Galaxy Note 3 Neo'ya Android 4.4.2 KitKat Güncellemesi Geldi

Galaxy Note 3 Neo'ya Android 4.4.2 KitKat Güncellemesi Geldi

Samsung’un ekonomik Galaxy Note 3 modeli olan Galaxy Note 3 Neo’ya, nihayet Android 4.4 KitKat güncellemesi geldi. Güncelleme hangi özellikleri getiriyor, inceliyoruz.
Galaxy Note 3 Neo’nun donanım özelliklerine baktığımızda Note 2 ve Note 3 arasında benzerlik gösteren Neo, ilk olarak Android 4.3 olarak piyasaya sürülmüştü. Uzun bir süre güncelleme alamayan Neo kullanıcıları için sevindirici haber nihayet geldi.

Galaxy Note 3 Neo için Android 4.4.2 tabanlı KitKat güncellemesi Hindistan için yayınlandı. 495 MB büyüklüğündeki güncellemede birçok sistem düzeltmeleri ve perfomans artışı sağlanmış. Gelişmiş ses kontrolleri, kilit ekranı kamera kısayolu, kablosuz yazdırma desteği, batarya performansı, bekleme ekranında müzik çalarken tam ekran albüm görünümü ve beyaz üst bar ikonları yer alıyor.

Android 4.4.2 KitKat güncellemesi, Galaxy Note 3 Neo’ya Kies ve OTA yoluyla yapılabiliyor. Hindistan’ın ardından Endonezya, Tunus ve Güney Afrika için Ağustos ayı içerisinde yayınlanacak olan güncellemenin Türkiye’ye ne zaman geleceği henüz bilinmiyor. Ancak Eylül ayı içerisinde ülkemizde de yayınlanacağını tahmin ediyoruz.

Samsung Galaxy Note 4'ün Performansı Paylaşıldı

YORUMLAR