Galaxy Note 4 Çıkış Tarihleri Açıklanmaya Başlandı

Galaxy Note 4 Çıkış Tarihleri Açıklanmaya Başlandı

Akıllı telefon kullanıcılarının büyük çoğunluğunun merakla beklediği telefon dünyada kullanıcılarıyla çok yakında buluşacak. Galaxy Note 4 ay sonunda Kore'de raflara konuyor.

Samsung Seul'da düzenlediği etkinlikte beklenen amiral gemisi Note 4'ün kullanıcılarla buluşacağı tarihleri duyurdu. Kore'de 26 Eylül'de piyasaya girmesi planlanan, phabletlerin kralı ilan edilen yeni tasarımlı Note 4, Ekim sonuna kadar 140 ülkede daha kullanıcılara dokunacak. Büyük ekranı ve S Pen'iyle kullanıcısına yepyeni bir deneyim yaşatacağı söylenen cihaz, Avustralya'da 15 Ekim'de ön siparişe açılarak 29 Ekim'de mağazalara ulaştırılacak.

Galaxy Note 4'ü takip edecek cihazlar Edge, Gear S ve Gear VR'nin gelişinin Kasım ayını bulacağı da açıklanan ayrıntılar arasında. iPhone 6'nın başarısı sonrası cihazlarının kötü etkilenip arada kaynamaması için piyasaya sürülüş tarihlerini biraz ötelediği dedikoduları yayılan Samsung'un ilk ayda 15 milyon Galaxy Note 4 postalamayı planladığı söyleniyor. Bakalım yıl sonundaki bu hamlesi şirketin yıl boyunca yaşadığı düşüşü uzun vadeli olarak durdurabilecek mi?

iPhone 6 Plus ve Galaxy Note 4 Karşılaştırması

Note 4 Alana 50GB Dropbox Bedava

Samsung Galaxy Note 4'ün İlginç Kamera Özellikleri ve Yetenekleri Paylaşıldı

YORUMLAR