Galaxy Note 5 için Yeni Bir Güncelleme Paketi Yayınlandı

Galaxy Note 5 için Yeni Bir Güncelleme Paketi Yayınlandı

Android 6.0 Marshmallow güncellemesini bekleyen Galaxy Note 5 kullanıcıları, bekledikleri güncellemeye Aralık ayının sonlarında kavuşacak. Samsung, Marshmallow güncellemesi öncesinde Galaxy Note 5 için performans  ve güvenlik iyileştirmeleri içeren bir güncelleme yayınladı.

Samsung, Galaxy Note 5 için yaklaşık 82 MB boyutunda, performans ve güvenlik iyileştirmesi sunan yeni bir güncelleme yayınladı. Android 6.0 Marshmallow güncellemesi bekleyen Note 5 kullanıcıları güncellemeyi görünce heyecanlanabilir, ancak ne yazık ki bu güncelleme Aralık ayının sonlarına doğru yayınlanacak.

Yayınlanan iyileştirme güncellemesinde; Full HD 60 FPS video kaydı yaparken yaşanan sorunlar, kararlılık sorunları ve çeşitli güvenlik açıklarının giderilmesi bekleniyor. Android 6.0 Marshmallow güncellemesi öncesindeki son güncelleştirmeleri alan cihaz, performans konusunda verimlilik sunacak. Galaxy Note 5 kullanıcıysanız, cihazınıza yeni güncellemeyi yüklemek için Ayarlar bölümünden Cihaz Hakkında ve ardından Yazılım Güncellemesi adımlarını izleyebilirsiniz.

Güncellemeyi yüklediyseniz, fark ettiğiniz değişiklikleri bizlerle yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 5 İçin Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi Aralık Ayında Geliyor

YORUMLAR