Galaxy Note 5 ve S6 Edge Plus Türkiye Satış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu

Galaxy Note 5 ve S6 Edge Plus Türkiye Satış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu

Galaxy Note 5 ve S6 Edge Plus modelleri Türkiye’de özel kampanyalarla satılacak. Galaxy Note 5 ve S6 Edge Plus cihazları 21 - 28 Ağustos tarihlerinde Türkiye’de olacaklar.

28 Ağustos’ta Vodafone'un "Çok Satanlar Masası"na katılacak olan Samsung Galaxy Note 5 ve S6 Edge Plus, tarifeye ek 24 aylık taksitli ödeme seçenekleriyle satışa çıkacak. Samsung Galaxy'nin yeni üyelerini çok yakında 'Vodafone Çok Satanlar Masası'nda yer alacağını belirten Vodafone yetkilileri, cihazın satış fiyatı hakkında bilgi vermezken, 24 aya kadar taksit ve taahhüt şartlarıyla satılabileceğini açıkladılar.

Vodafone’un yaptığı bu açıklamanın ardından Türkiye’deki diğer operatör ve elektronik mağazalarının da açıklamaları gelmeye başladı. TTNet, Avea ve Turkcell konuyla ilgili geniş bilgi yayınlayacakları hakkında Twit atarak takipçilerine bilgi verdiler.

Örneğin Teknosa, Galaxy Note 5 ve S6 Edge Plus için bir ön sipariş kampanyası başlattı. Tekonosa’da Galaxy Note 5 satış fiyatı ön siparişte 2 bin 700 TL gibi bir etiketle sunuluyor. Samsung Galaxy S6 Edge Plus hakkında net bir fiyat bildirilmedi ancak cihazın 3 bin 500 TL gibi bir fiyatı olacağı tahmin ediliyor. Teknosa’nın ürünlerin sevkiyat tarihi de 21 Ağustos olarak belirlenmiş. 

Galaxy Note 5, Galaxy Note 4 ve Galaxy Note 3 Karşılaştırması

Samsung Galaxy Note 5'ten 5 Süper Özellik

Samsung Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge Plus Tanıtıldı. İşte Detaylar!

YORUMLAR