Galaxy Note 5'in Arka Kapağını Şeffaf Kullanmak İster misiniz? İşte Yöntemi

Galaxy Note 5'in Arka Kapağını Şeffaf Kullanmak İster misiniz? İşte Yöntemi

Telefon üreticileri şeffaf arka kapaklar üretmiyorlar. Ancak bir kullanıcı Galaxy Note 5’in arka kapağını şeffaf hale getirmeyi başardı.

"Galaxy Note 5’in arka kapağı şeffaf olursa telefon nasıl görünür?" diye hiç düşündünüz mü? Bir kullanıcı tamamen kendi imkanlarını kullanarak bunu başardı. Sonuç, son derece havalı bir Samsung Galaxy Note 5 olarak karşımıza çıkıyor.

Biraz yaratıcı olmak çoğu zaman son derece orijinal şeylere sahip olmamızı kolaylaştırabiliyor. Samsung Galaxy Note 5’in "arka kapağı şeffaf olsa nasıl olurdu" diye düşünen bir kullanıcı da cesaretini toplayıp bunu hayata geçirmiş.

Her teknoloji tutkununun sahip olmayı isteyeceği bir telefon şekline dönüşen Samsung Galaxy Note 5 gerçekten tüyler ürperten birkaç işlemden sonra son derece karizmatik bir görünüme kavuşuyor. Aynı şahıs bunu Samsung Galaxy S6 Edge için de gerçekleştirmiş ve yarı saydam bir kapak elde etmeyi başarmış.

Bu yöntem kesinlikle garanti şartlarını geçersiz kılıyor olabilir. Ancak "arka kapağın açılması" bir sorun teşklil etmiyorsa, kabın şeffaf hale dönüştürülmesi garanti kapsamını zorlamayabilir. Ama bu yine de riskli bir durum. Şimdi tek soru “madem bunu kullanıcılar yapabiliyor, neden üreticiler bu fikri benimsemiyor” olabilir. Ancak bunun cevabı her zaman bir sır olarak kalacak. 

Samsung Galaxy Note 5Tanıtıldı!

Samsung Galaxy Note 5'inÇekiçle İmtihanı

Samsung Galaxy Note 5Resmi TV Reklamı

YORUMLAR