Galaxy Note 7 ile Değiştirilen Galaxy S7 Edge Patladı!

Galaxy Note 7 ile Değiştirilen Galaxy S7 Edge Patladı!

Sorunlu Galaxy Note 7’sini değiştiren ve Samsung’a bağlı kalarak Galaxy S7 Edge satın alan bir kişinin akıllı telefonu, şarj olduğu sırada patladı. Bu, Galaxy S7 Edge’in ilk patlama vakası değil.

Bir başka Galaxy S7 Edge daha Galaxy Note 7’ye özenerek patladı. Phone Arena’nın okuyucularından birisine ait olan akıllı telefon, talihsiz kullanıcının söylediğine göre aynı Galaxy Note 7 gibi şarj olduğu sırada patladı. Olayı, gönderdiği bir e-mail ile detaylı bir şekilde anlatan Galaxy S7 Edge sahibi, akıllı telefonunu Samsung’un verdiği orijinal şarj aletini ve şarj kablosunu kullanarak şarj ettiğinin altını çizdi. Bu olayı göründüğünden daha da talihsiz kılan şey ise, akıllı telefon sahibinin daha önceden Galaxy Note 7'sini değiştirerek Galaxy S7 Edge satın almış olması.

Yazımın başında da belirttiğim gibi bu, Galaxy S7 Edge’in ilk patlama vakası değil. Akıllı telefon yaklaşık 1 ay önce de patlama haberleriyle gündeme gelmişti. Bir işçinin cebinde patlayarak ikinci ve üçüncü derece yanıkların oluşmasına neden olan akıllı telefon, Samsung’un dava edilmesine ve kullanıcısını deri nakli olmasına neden olmuştu.

Samsung tarafından konuyla ilgili herhangi bir açıklama gelmedi fakat Güney Koreli şirketin bir an önce bu olayı araştırmasını umuyoruz.

Başka Bir Patlama Vakası Bu Sefer Galaxy S7 Edge'den Geldi

Samsung Galaxy S7 Edge, Senenin En İyi Akıllı Telefonu Seçildi!

YORUMLAR