Galaxy Note 7 Yeniden Raflara Yerleşti ve Satışa Sunuldu

Galaxy Note 7 Yeniden Raflara Yerleşti ve Satışa Sunuldu

Patlama haberlerinden sonra, Samsung'un başı bir türlü beladan kurtulmayan telefonu Galaxy Note 7'nin eski satış rakamlarına geri dönülmeye çalışılıyor. Daha önce Galaxy Note 7’nin satışı durdurulmuş ve satılan tüm cihazların geri gönderilmesi istenmişti. Telefonun patlama haberlerinden sonra gelişen bu durum nihayet düzeldi.

Tüm dünyada adeta planlanmış gibi peş peşe patlayan Galaxy Note 7,  Samsung'un başını büyük bir derde soktu. Samsung topladığı Galaxy Note 7 cihazlarını sonunda yeniden satışa çıkarıyor.

Galaxy Note 7 yeniden satışa sunuldu!

Patlama haberlerinden sonra Samsung'un satışını durdurduğu Galaxy Note 7'ler test edildi ve patlama riski olanlar ayıklandı. Kullanıcıların iade ettiği telefonlar ise tamir edilip kullanıma uygun hale getirildi. Samsung'un yoğun mesai harcamasına neden olan bu işlemlerden sonra Galaxy Note 7'ler tekrar  satışa sunulmaya başlandı. Telefon ilk çıktığı zamanlarda olduğu gibi rahatlıkla satın alınabilecek. Zaten satın almış fakat patladığı gerekçesiyle iade yapmış Galaxy Note 7 kullanıcılarına da yenilenmiş telefonlar sevk ediliyor.

Ya Galaxy Note 7'ler tekrar patlarsa?

Samsung Galaxy Note 7 cihazlarını çeşitli ülkelere göndermeye başladı bile. Bu yüzden telefonun tam olarak tamir edildiğini ve bir daha patlama sorunu oluşmayacağını söyleyebiliriz. Çünkü dev teknoloji şirketinin tekrar edecek herhangi bir patlama olayını daha kaldırabilecek gücü kalmadı.

Samsung  Galaxy Note 7'ye Havada Karada Yasak Geliyor!

Samsung Galaxy Note 7 Yine Patladı ve Bu Sefer Bir Cip Yandı!

Samsung Galaxy Note 7’nin Neden Patladığı Açıklandı

YORUMLAR