Galaxy Note 7'nin Hediyesi 15 GB Bedava Depolama Alanı Oldu!

Galaxy Note 7'nin Hediyesi 15 GB Bedava Depolama Alanı Oldu!

Samsung'un uzun bir süredir merakla beklenen yeni telefonu Galaxy Note 7, TSİ ile dün akşam 18.00'da düzenlenen büyük bir etkinlikle birlikte tanıtıldı. Samsung'un yeni telefonu Galaxy Note 7, kullanıcılarına birçok yeniliği de beraberinde getiriyor.

Samsung'un bulut depolama uygulaması üzerinden Galaxy telefonlara sahip olanlar belirli miktarda bedava alan kullanabiliyorlar. Bu sayede dosyalarını güvenli ve sorunsuz olarak saklayabilen Samsung kullanıcıları, dün akşam tanıtılan Galaxy Note 7'yi de alırlarsa depolama konusunda oldukça büyük miktarda boş alana sahip olacaklar. 

Galaxy Note 7 dahili olarak 64 GB depolama alanına sahip. Eğer bu depolama alanını harici olarak arttırmak isterseniz, Galaxy Note 7 256 GB'a kadar MicroSD kartları destekliyor. Yani toplamda Galaxy Note 7'de 320 GB ile oldukça fazla bir depolama alanına sahip olabilirsiniz. Fakat bu depolama alanının dışında her yerden erişebileceğiniz bulut sunuculara ihtiyacınız varsa, bu konuyu yine sizin için Samsung çözüyor.

Samsung'un dün akşam etkinlikte Galaxy Note 7'yi tanıtmasından sonra Galaxy Note 7 kullanıcılarına sunulacak fırsatlar da açıklandı. Bu fırsatların arasında en ön plana çıkanı bulut depolama alanında yer alıyor. Samsung Galaxy Note 7 kullanıcıları, Samsung Cloud üzerinden 15 GB bedava depolama alanı kazanıyorlar. Bu depolama alanlarına fotoğraf, video ve dosya dahil olmak üzere istedikleri her şeyi yükleyebilirler. Bilmeyenler için hatırlatalım: Samsung, Cloud'un standart olarak ücretsiz kullanımında kullanıcılarına 5 GB boş alan veriyor.

Samsung Galaxy Note 7 Hakkında Tüm Ayrıntılar!

Samsung Galaxy Note 7 ve Galaxy S7 Edge Karşılaştırması

Samsung Galaxy Note 7 ve Galaxy Note 5 Karşılaştırması 

YORUMLAR