Galaxy Note 8, İnanılmaz Bir İndirim Fırsatıyla Geliyor!

Galaxy Note 8, İnanılmaz Bir İndirim Fırsatıyla Geliyor!

Galaxy Note 7 fiyaskosunun ardından adını temize çıkarmaya çalışan Samsung, gelecek sene Galaxy Note 8’in satışa sunulacağını doğruladı ve Galaxy Note 7 sahiplerinin Galaxy Note 8’i yüzde yüzde elli indirimle satın alabileceğini açıkladı.

Galaxy Note 7’nin patlamasının ve satışlarının durdurulup, geri toplanmasının ardından senelik gelirinin büyük bir kısmına elveda diyen Samsung, Galaxy Note serisini ve kendi ismini temize çıkarmak için görülmemiş bir kampanyayla geri döneceğini açıkladı. Güney Koreli şirket, Galaxy Note 7 sahiplerinin (ve Galaxy Note 7'sini değiştirenlerin) gelecek sene satışa sunulacak olan Galaxy Note 8’i yüzde elli indirimle satın alabileceğini açıkladı. Yapılan açıklamaya göre şimdilik sadece Güney Kore’deki Galaxy Note 7 kullanıcılarının yararlanabileceği bu indirim fırsatı, tüm dünyadaki Galaxy Note 7 kullanıcılarını kapsayabilir.

Samsung’un Güney Kore sitesinden yapılan açıklama, Reuters’ın haberinde şu şekilde yer buldu:

Pazartesi günü yapılan açıklamaya göre Samsung, Galaxy Note 7 cihazını düz veya kavisli ekranlı Galaxy S7 ile değiştiren kullanıcılarını, Galaxy Note 8 ve Galaxy S8 satın alabilmelerini sağlayan yükseltme programına dahil edecek.”

Reuters’ın bildirdiğine göre Galaxy Note 7’sini Galaxy S7 ile değiştiren kullanıcılar, yükseltme programına katılabilecekler ve Galaxy S7’nin sadece yarı fiyatına Galaxy S8 veya Galaxy Note 8 satın alabilecekler.

Samsung’un bu açıklamasıyla birlikte Galaxy Note serisinin de devam edeceği de kesinleşmiş oldu. Bazı kaynaklar, Galaxy Note 7 fiyaskosunun ardından Samsung’un bu akıllı telefon serisini sonlandırabileceğini iddia etmişlerdi.

Samsung Galaxy S8 Nasıl Olacak?

Samsung Galaxy S8 Özellikleri Sızdırıldı

Toplanan Galaxy Note 7’lere Ne Olacak?

YORUMLAR