Galaxy Note10 Güncellemesi Büyük Destek Sunacak

Samsung tarafından gerçekleştirilen bu güncelleme; Note10 serisi cihazlara N97xFXXU2BTB5 yazılım koduyla gelecek.

Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticilerinden bir tanesi olan Samsung; Galaxy Note 10 ve Galaxy Note10+'ı Android 10 ve One UI 2.0'a güncellemişti. Şimdi ise şirket, ilk kez güvenlik dışında geliştirmeler getiren bir yazılım güncellemesi sundu. 

Bu yeni güncelleme Malezya'da geçtiğimiz hafta yayınlandı. Şimdi de Almanya'da kullanıcılara sunuluyor. Gelen bilgiler, kısa süre içinde Türkiye'de de yayınlanacağını ortaya koyuyor.

Galaxy Note10 güncelleme özellikleri

Samsun tarafından gerçekleştirilen bu güncelleme; Note10 serisi cihazlara N97xFXXU2BTB5 yazılım koduyla gelecek. Yeni güncelleme ile gerçekleşecek geliştirmeler, yüz tanıma sistemi ve tam ekran gezinme hareketlerine bakıyor.

Şirket, geçtiğimiz ay zaten bir güvenlik güncellemesi yayınladığından yeni güncellemede Mart 2020 güvenlik güncellemeleri yer almıyor. Bu güncellemenin tüm kullanıcılara ulaşmasının mart ayını bulabileceği de söylentiler arasında.

Eğer sizin de Galaxy Note10 veya Note10+ cihazınız bulunuyorsa; Ayarlar bölümünden Yazılım güncellemesi kısmına girerek, İndir ve yükle seçeneği ile yeni güncellemenin gelip gelmediğine bir göz atabilirsiniz.

YORUMLAR