Galaxy S3 İçin Premium Suite Güncellemesi Yayınlandı

Galaxy S3 İçin Premium Suite Güncellemesi Yayınlandı

Samsung bir süre önce Galaxy S3 modeli cihazları için özel bir güncelleme yayınlayacağını duyurmuştu. Bu güncellemenin Galaxy Note 2’de bulunan özelliklerin bir kısmını Galaxy S3 üzerinde kullanabilmek için hazırlandığı da söylenenler arasındaydı.

Şirketin daha önce de sabıkalı olduğu güncellemeleri geç yayınlama durumu bu sefer gerçekleşmedi ve Galaxy S3 cihazlar için yayınlanan Premium Suite bugün itibariyle İngiltere’de dağıtılmaya başlandı. Şimdilik ülkemizde yer almasa da kısa bir süre içerisinde diğer ülkelerle birlikte Türk Galaxy S3 kullanıcıları da bu özel güncelleme paketine sahip olabilecekler.

Samsung Galaxy S3 Premium Suite’in içerisinde gelen temel özelliklere değinmek gerekirse;

- Çoklu pencere uygulaması ile aynı anda birden fazla uygulamayla tek ekranda çalışmaya imkan tanıyor

- Geliştirilmiş galeri sayesinde aynı anda birden fazla fotoğraf görüntüleme ve fotoğraflar ile videoları daha kolay organize edebilme

- Samsung’a özel Paper Artist uygulamasıyla resimler üzerinde çok kolay bir şekilde efektler yapabilme

- Ayrıca cihazda daha iyi bilgi yönetimi yapılabilmesi için yüz tanıma, yer ve konum bilgileri, kulaklık takılınca otomatik müzik başlatma gibi bazı ekstra özellikler yer alıyor.

Şimdilik Samsung Galaxy S3 Premium Suite güncellemesinin diğer ülkelerde ne zaman yayınlanacağı kesinleşmese de bir kaç gün içerisinde dağılımın başlaması bekleniyor.

Google Nexus 7 ucuzluyor

YORUMLAR