Galaxy S3 Patladı!

Geçtiğimiz günlerde bir Reddit kullanıcısının yaşadığı bir olay Samsung'un birçok açıdan başarılı olan telefonu Galaxy S3 için soru işaretleri oluşturdu.

Galaxy S3 Patladı!

Geçtiğimiz günlerde bir Reddit kullanıcısının yaşadığı bir olay Samsung'un birçok açıdan başarılı olan telefonu Galaxy S3 için soru işaretleri oluşturdu. Galaxy S3 ilk çıktığında baya ilgi görmüş ve yüksek satış rakamları yakalamıştı. Android telefonlar arasında en başarılı olan telefonlar arasındaki S3, daha önceden de birkaç defa bataryasının alev alması ve patlaması nedeniyle haberlere konu olmuştu. Hatta bir keresinde bir kullanıcının cebinde patlayarak kullanıcının yaralanmasına yol açmıştı.

Bu sefer ise şarjdaki bir Galaxy S3 patladı. Kullanıcı telefonun bir saat boyunca şarjda kaldığını belirtiyor ve olay gerçekleştikten sonra üzerinde bulunduğu yüzeyin alav aldığını ve yüzeyde büyük bir delik oluştuğunu söylüyor.

Reddit kullanıcısı telefonunu rootlamadığını, şarj aleti dahil bütün parçalarının ilk günkü parçalar olduğunu da sözlerine ekliyor. Patlamanın kesin olarak neden kaynaklandığı konusunda daha net bir bilgi yok.

Samsung İlk Çeyrekte Çin'de 12.5 Milyon Akıllı Telefon Sattı

YORUMLAR