Galaxy S4 Active, Su Geçirmeyen Galaxy S4 mü Geliyor?

Galaxy S4 Mini ile ilgili bugüne kadar birçok haber yapıldı. Resmi kaynaklar söz konusu ürünle ilgili herhangi bir resmi açıklama yapmayınca haberciliğin doğasına uygun bir şekilde kayda değer söylentiler ve iddialar öne çıkar oldu. Bu konudaki son bilgi

Galaxy S4 Active, Su Geçirmeyen Galaxy S4 mü Geliyor?

Galaxy S4 Mini ile ilgili bugüne kadar birçok haber yapıldı. Resmi kaynaklar söz konusu ürünle ilgili herhangi bir resmi açıklama yapmayınca haberciliğin doğasına uygun bir şekilde kayda değer söylentiler ve iddialar öne çıkar oldu. Bu konudaki son bilgiler de benzer şekilde, temeli ve kaynağı güçlü iddialara göre S4 Mini ile temmuz ayında tanışacağız. Ancak diğer bir önemli iddia da dev şirketin su geçirmeyen bir model üzerinde çalıştığını söylüyor.

The Wall Street Journal isimli popüler ABD’li basın kuruluşuna göre Samsung, Galaxy S4 Active adını taşıyan bir model üzerinde yoğun olarak çalışıyor. Üst seviye akıllı telefon dünyasında yaşanan rekabete su geçirmeme kıstasının da müdahil olmasıyla ve kullanıcıların bu özelliği sevmeleriyle birlikte işin rengi değişmeye başlamıştı. Görünen o ki telefon üreticileri bu kıstası göz ardı edemeyecekler.

Su ve toz geçirmeme özelliğine sahip Galayx S4’ün tam isim adının Galaxy S4 Active olduğu tahmin ediliyor.

Galaxy S4 Mini, Galaxy S4 Active ve Galaxy Tab 3 8.0 isimli mobil ürünlerin önümüzdeki haziran ve temmuz aylarında tanıtılmaları bekleniyor.

Qualcomm Snapdragon 800 Mayıs 2013'te üretime giriyor

YORUMLAR