Galaxy S6 Edge Ekranı İçin Özel Uygulamalar Geliyor

Galaxy S6 Edge Ekranı İçin Özel Uygulamalar Geliyor

Samsung Galaxy S6 Edge'in son derece özel yanlara doğru kıvrımlı ekranı, uygulama geliştiricilerine ilham kaynağı oldu. Piyasaya çıkışını takip eden günlerde bazı yeni uygulamaların Android mağazalarında sadece Samsung Galaxy S6 Edge için raflara yerleşeceğini görmek sürpriz olamayacak. 

S6 Edge için çıkabilecek uygulamalarla ilgili bir video yayınlandı. Video gerçekten Samsung Galaxy S6 Edge'in uygulama geliştiricilerine fazla ilham verdiği ve tasarımlarda sınır tanımadıklarını gösterir nitelikte. Video'yu seyrederken sesini kısık tutmanızı tavsiye ediyoruz.

Bu küçük örnek bile Samsung Galaxy S6 Edge'i son derece eğlenceli ve kullanışlı uygulamalarla tıka basa doldurabileceğimizin bir göstergesi. Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge Karşılaştırması yazımızda her iki kardeşin birbirinden farklı yönlerini sizlerle paylaşmıştık. Samsung Galaxy S6 Edge ekranının tasarımı nedeniyle belki de bu yıl en çok tercih edilen Samsung ürünü olabilir. Bunun farkında olan uygulama geliştiricilerinin şimdiden kolları özel Edge uygulamaları için sıvaması da anlaşılabilir bir durum.

Öte yandan standart uygulamaların geniş eğimli ekranla bir sıkıntı yaşamayacağı da kesin. Samsung Galaxy S6 Edge geleneksel Android uygulamaların ekranın eğimli kısımlarında sıkıntı yaratmaması için özel bir yazılımla bu uygulamaları optimize ediyor. 

Angry Birds Stella POP Yayınlandı

Haftanın Android Oyunu: Dungeon Hunter 5

Samsung Galaxy S6'nın Ekranı En İyi Mobil Ekran Seçildi

YORUMLAR