Galaxy S7 ve S7 Edge Suya Dayanıklılık Özelliği ve MicroSD Kart Desteğiyle Birlikte Gelecek

Galaxy S7 ve S7 Edge Suya Dayanıklılık Özelliği ve MicroSD Kart Desteğiyle Birlikte Gelecek

Samsung'un merakla beklenen yeni amiral telefonları Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge hakkında oldukça fazla merak edilen yeni özellikler sızdırıldı.

Teknoloji fuarlarının tanıtımlar için etkinlik takvimi yaklaşırken Samsung gibi teknoloji firmaları da bu fuarda tanıtacakları telefonlarını çabucak geliştirmeye çalışıyorlar. Yeni gelen sızıntılar Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge'nin çok farklı özelliklere sahip olacağı iddia ediyor.

Yeni Galaxy S7 serisi telefonlar kullanıcıların en çok istediği bir özeliğe yani MicroSD kart desteğine sahip olacak. MicroSD kart desteği sayesinde telefonlar 200GB'a kadar arttırılabilir bir harici hafızayı destekler hale geliyorlar. Depolama özelliğinin yanı sıra Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge, son dönemde oldukça popüler olan su geçirmeme özelliğini de kullanıcılarına ulaştıracak. Bu sayede Samsung’un akıllı telefonları hem tozdan hem de su gibi çeşitli sıvılardan fabrika çıkışlı bir kalkan sayesinde korunacak.

Samsung'un en çok merak edilen bir diğer girişimi ise batarya konusunda yapacağı değişikliklerdi. Dev teknoloji şirketi Galaxy S7 ailesinde daha büyük piller kullanacak ve bu sayede telefonların şarj süreleri daha da uzatılabilecek.

Samsung Galaxy S7'nin 3000 mAh, Galaxy S7 Edge'nin ise 3600 mAh'lik bir bataryaya sahip olacağı söyleniyor. Bakalım ilerleyen günlerde bu yeni telefon serisi için hangi ilginç bilgiler paylaşılacak.

Samsung Galaxy S7 Ailesinin Ekran Boyutu ve Merak Edilen Diğer Özellikleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy S7 Edge İçin Mükemmel Bir Konsept Videosu Yayınlandı

YORUMLAR