Galaxy Studio İstanbul'a Geliyor!

Galaxy Studio istanbul

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, Galaxy S9 ve Galaxy S9+ modellerini tanıtmak adına Galaxy Studio konseptini Türkiye’ye getiriyor.

Samsung, Galaxy S9 ve S9+’ın yenilikçi özelliklerini tanıtmak amacıyla İstinyePark’ta kuracağı Galaxy Studio’da ziyaretçilere keyifli anlar yaşatmaya hazırlanıyor.

İstanbul Galaxy Studio

İspanya’da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi 2018 kapsamında yeni amiral gemisi telefonları Galaxy S9+ ve Galaxy S9’u tanıtan Samsung, telefonlarını Galaxy Studio adını verdiği mağazalarda tanıtmaya başlamıştı. Yeni telefonlara özel olarak hazırlanan Galaxy Studio konseptini ilk olarak Güney Kore’de faaliyete geçiren şirket, Studio'ların İstanbul’a geleceğini duyurdu.

İstanbul’un en büyük alışveriş merkezlerinden bir tanesi olan İstinyePark’a kurulacak Galaxy Studio mağazasıyla birlikte 20 Nisan – 3 Haziran tarihleri arasında müşterilerine birçok etkinlik sunacağı belirten şirket, bahsi geçen tarihler arasında konser, eğlence ve atölyelerle bir seri tanıtım faaliyetinin yürütüleceği duyurdu. Galaxy Studio’da yapılacak etkinlikler, “Türk pop müziğinin genç ve başarılı isimlerinden Atiye, 21 Nisan Cumartesi günü saat 17.00’de Galaxy Studio deneyim alanında sevenleri ile buluşacak. Ekranların sevilen ismi Evrim Akın ise 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında “Minikler Sahnede” etkinliği ile 22 Nisan Pazar günü saat 15.00’te Galaxy Studio deneyim alanında çocuklar ile buluşacak.” şeklinde sıralandı.

Konser ve eğlencelerin yanı sıra telefonların teknik özellikleri üzerinde durulacak kimi gösterilerin de yapılacağını söyleyen Samsung Türkiye, “Galaxy Studio’daki farklı deneyim alanlarında yeni Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+’ın düşük ışık performansı, ultra ağır video çekim yeteneği ve AR Emoji özelliklerini deneme şansı bulacaklar. GalaxyFitness alanında ise ancak dağlarda yaşayabilecekleri kayak keyfini tadacak, Samsung’un diğer mobil cihazlarını ve aksesuarlarını yakından inceleyebilecekler.” dedi.

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modellerinin kamera özelliklerini daha yakından denemek için bütün teknoloji severlerin 20 Nisan – 3 Haziran arasında İstinyePark’a davetli olduğunu söyleyen yetkililer, birçok farklı sürprizin daha Galaxy Studio’da olacağını belirttiler.

YORUMLAR