Galaxy Tab 4 10.1 için Android 5.0.2 Lollipop Güncellemesi Yayınlandı

Galaxy Tab 4 10.1 için Android 5.0.2 Lollipop Güncellemesi Yayınlandı

Samsung Galaxy Tab 4 kullanıcılarının uzun zamandır beklediği Lollipop güncellemesi nihayet geliyor. İlk olarak Galaxy Tab 4 10.1 için yayınlanan güncellemenin getirdiği yenilikler haberimizde.

Akıllı telefonlar için güncellemeleri daha ön planda tutan Samsung, bu sefer bizi şaşırtarak tabletlere de güncelleme yayınlamaya başlıyor. Güney Koreli üretici devi bu yıl,  Galaxy Tab 4 serisine Android 5.0.2 güncellemesini yayınlayacak. İlk olarak üst seviye tabletler olan Tab S 10.5 ve Tab S 8.4 modellerinin Wi-Fi ve LTE sürümleri için yayınlanan güncelleme, şimdi de Galaxy Tab 4 10.1 için yayınlandı.

Galaxy Tab 4 10.1 Wi-Fi ve LTE modelleri için yayınlanan Android 5.0.2 Lollipop güncellemesi, her zamanki gibi ilk olarak Avrupa ülkelerinde dağıtılmaya başlandı. Çeşitli hata düzeltmeleri, Android 5.0.2 Lollipop yenilikleri ve Tab S modellerindeki Lollipop arayüzünü getiren güncelleme, yeni kilit ekranı ve geliştirilmiş çoklu görev özellikleri ile kullanıcılara daha verimli bir kullanım sağlayacak.

Kısa bir süre sonra ülkemizde bulunan cihazlar için de dağıtılmaya başlanacak güncellemenin, önümüzdeki dönemlerde Galaxy Tab 4 8.0 ve Tab 4 7.0 Wi-Fi ve LTE modellerine gelmesi bekleniyor.

Google, Renk Körlerine Özel Chrome Eklentisini Çıkardı

Android Kullanıcıları 2016'da Hangi Alışkanlıklarından Vazgeçecekler?

YORUMLAR