Game of Thrones, 55 Günlük Savaş Sahnesiyle Dönüyor!

Game of Thrones, 55 Günlük Savaş Sahnesiyle Dönüyor!

Game of Thrones'un altıncı sezonundaki "Battle of the Bastards" ya da yedinci sezonundaki "Loot Train Attack" sekanslarının olağanüstü olduğunu düşünüyorsunuz, henüz hiçbir şey görmediniz. Efsane dizinin sekizinci ve son sezonunda çekimi tam 55 gün süren bir savaş sahnesi izleyeceğiz!

GOT'un yardımcı yönetmenlerinden Jonathan Quinlan, set ekibine yolladığı bir teşekkür notunu yanlışlıkla kişisel Instagram hesabından paylaştı. 

game of thrones 8. sezon

Quinlan, paylaştığı gönderiyi hemen kaldırmış olsa da, birçok kullanıcı notun ekran görüntüsünü almayı başardı. Final sezonuna dair çok önemli ipuçlarına ulaştığımız notta, sadece tek bir savaş sahnesinin 55 gün sürdüğü ortaya çıktı.

"Bu, Gece Ejderhaları için" şeklinde başlayan notta şu ifadeler yer alıyor:

"Bu aralıksız devam eden 55 gece için. Aralıksız devam eden soğuk, kar, yağmur, çamur, Toome'un koyun pislikleri ve Magheramorne'nun rüzgarları için. 

Geçen yıldan bugüne dünyanın her yerinde bu bölümleri izleyen insanlar sizin ne kadar zor şartlar altında çalıştığınızı bilmeyecek. Ne kadar yorulduğunuzu ya da sıfırın altında sıcaklıklarda çalışmanın ne kadar yorucu olduğunu önemsemeyecekler.
Sadece daha önce hiç yapılmamış bir şeyi izlediklerini anlayacaklar"

Dizinin yedinci sezon finali 81 dakikayla tarihinin en uzun bölümü olmuştu. Belki de bu ünvan, sekizinci sezondaki bir bölümün olabilir. Kim bilir? Tabii bunun için 1 yıldan uzun bir süre beklememiz gerektiğini de belirtelim. 

Game of Thrones'un 8. ve final sezonu, 2019 yılında yayınlanacak.

YORUMLAR