Game of Thrones Android ve iOS Versiyonları Artık Ücretsiz İndirilebiliyor

Game of Thrones Android ve iOS Versiyonları Artık Ücretsiz İndirilebiliyor

Eğer bir Game of Thrones hayranıysanız size güzel bir haberimiz var. HBO'nun dünyada büyük ses getiren televizyon dizisi Game of Thrones büyük bir kitleyi ekranlara bağlıyor. Bu heyecanlı dizinin yeni sezonunun başlamasına daha uzun bir süre var; fakat dizinin hayranları Game of Thrones'un Android ve iOS için yayınlanmış mobil oyunlarını oynayarak bu süreyi değerlendirebilmekteler.

Geçtiğimiz günlerde Minecraft: Story Mode oyununu ve daha önceden de ödüllü The Walking Dead oyunlarını oyun severlerin beğenisine sunmuş olan Telltale Games tarafından geliştirilen Game of Thrones macera oyunu tıpkı firmanın diğer oyunları gibi sezonlar halinde ilerliyor. Telltale yaptığı açıklamada Game of Thrones oyununun son sezonunun 17 Kasım'da yayınlanacağı bilgisini oyun severlerle paylaştı. Bu duyuru ile birlikte Telltale, daha önceden ücretli olan Game of Thrones macera oyununun ilk sezonunu Android ve iOS cihazlarda ücretsiz olarak oynanabilir hale getirdi. Bu sayede oyununun ilk sezonunu mobil cihazlarınıza ücret ödemeden indirerek oynayabilir ve oyunu beğenirseniz uygulama içerisinden geri kalan sezonları satın alabilirsiniz.

Telltale Games benzer şekilde birkaç hafta önce bir başka macera oyunu olan Tales from the Borderlands'ın ilk sezonunu da ücretsiz yapmıştı.

Game of Thrones Android ve iOS versiyonlarını ücretsiz indirmek için bu bağlantıları kullanabilirsiniz:

Eğer oyunun nasıl bir şey olduğunu merak ediyorsanız dizi oyuncularının kendi ağızlarından oyunu anlattıkları bu videoya göz atabilirsiniz:

YORUMLAR