Game of Thrones Ejderhalarının Sırları

Game of Thrones Ejderhalarının Sırları

Pixomondo Animasyon Stüdyoları, Games of Thrones dizisinin en önemli unsurları olan ejderhaların yapımcısı. Peki, dizinin en sevilen karakteri Khaleesi'nin ejder yavruları hangi tekniklerle ve nasıl diziye adapte ediliyor?Aşağıda sunduğumuz 4 dakikalık video Game of Thrones dizisinin aslında son derece dijital ortamlar yarattığının da bir belgeseli gibi. Özellikle 4'üncü sezonda kendileriyle oldukça haşır neşir olduğumuz ejderhaların animasyon ve montaj teknikleri oldukça emek gerektiren etkileyici bir dizi işlemi barındırıyor. 

100’den fazla katman üzerinde inşa edilen ejderhalar, olması gerektiği gibi kas ve kemik dokusuna da sahipler. Bu detaylar onların gerçek ortamda büyük kütleye sahip, gerçek canlılar gibi algılanmasına da yol açıyor. İşin önemli kısmı ejderhaları hayata geçirmekle bitmiyor. Daenerys Targaryen ya da sevdiğimiz unvanıyla Khaleesi rolünü oynayan Emilia Clarke, ejderhaların olduğu sahnelerin çoğunu tamamen yalnız başına doğaçlama gerçekleştirmek zorunda kalıyor. 

Dünya tarihinin korsan olarak en çok indirilen ve en beğenilen fantastik tarihi dizisi Game of Thrones'un  5'inci sezonun tanıtım makarasıyla sizleri baş başa bırakıyoruz. 

İşte Karşınızda Game ofThrones Mobil Oyunu!

Game of Thrones Mobil Oyunu Android ve iOS için Çıkış Yaptı!

Game of Thrones Korsan İndirme Rekoru Kırdı

YORUMLAR