Game of Thrones Resmi Mobil Oyunu Telefonlarımıza Geliyor

Game of Thrones Resmi Mobil Oyunu Telefonlarımıza Geliyor

TV ekranlarında milyonları kendisine bağlayan Game of Thrones dizisinin oyunu, sonunda Android ve iOS platformuna resmi olarak çıkmaya hazırlanıyor.Farklı platformlarda farklı yapımcılar tarafından daha önce piyasaya sürülen ve Game of Thrones'u konu alan oyunlar bulunabiliyor olsa da tema, mobil oyun pazarına ilk defa resmi olarak giriyor. Mobil platformlara çıkış yapacak oyunda oyuncular, hikayenin geçtiği fantastik ülke Westeros'ta haneler kuracaklar ve 'Demir Taht' için mücadele verecekler.

Gelen haberlere göre, HBO ve Warner Bros ortaklığında Turbine isimli bir oyun geliştiricisi tarafından tasarlanan 'Game of Thrones: Conquest' (Taht Oyunları: Fetih) adını taşıyacak olan oyun, bu yıl sonunda piyasa sürülecek.

Stratejik MMO tarzındaki 'Game of Thrones: Conquest' isimli bu resmi oyun, Android ve iOS tabanlı cihazlar için gelecek. Bu oyunu çekici kılan en önemli özelliğin Daenerys Targaryen, Tyrion Lannister, Jon Snow, Arya Stark ve tüm diğer Game of Thrones kahramanlarını oyunda tecrübe edebilecek olmamız.

Resmi Game of Thrones mobil oyununun çıkış tarihi henüz açıklanmadı, ancak oyunun dizinin bir sonraki sezon arasında bir zaman çizelgesine oturtulması planlanıyor.

Game of Thrones Ejderhalarının Sırları

Game Of Thrones'un Muhteşem Kum Gösterisi

Game of Thrones 7. Sezon Finali İzlenme Rekoru Kırdı

YORUMLAR