Game of Thrones'un 8. Sezonu Hakkında Önemli İpuçları

Game of Thrones'un 8. Sezonu Hakkında Önemli İpuçları

HBO'nun efsane dizisi Game of Thrones, çok büyük bir olasılıkla 2019 yılında geri dönecek. Her ne kadar iki yıla yakın bir ara verse de, dizinin hayranları final sezonu ile ilgili ipuçlarını öğrenmek için can atıyorlar. Kit Harington, nam-ı diğer Jon Snow, gelecek sezonun her zamankinden çok daha görkemli olacağını söyledi.

Dünyada milyonlarca hayran kitlesi bulunan Game of Thrones, geçtiğimiz Eylül ayında yedinci sezon finalini vermiş ve yaklaşık iki yıl sürecek bir araya girmişti. Fantastik dizinin şüphesiz en önemli figürlerinden olan ve yedi sezon boyunca hayatta kalmayı başaran (ölse bile) birkaç karakterden biri olan Jon Snow, Game of Thrones'un 8. sezonu hakkında çok önemli ipuçları paylaştı.

Times'a konuşan Kit Harington, dizinin sekinci sezonunun her zamankinden çok daha büyük ve görkemli olacağını söyledi. Başarılı aktör, gelecek sezonunun bazı sahnelerini çekmek için hafta sonunda Kuzey İrlanda'nın başkenti Belfas'a gidecek.

Harington, Game of Thrones'un sekizinci sezon çekimlerinin 2018 yılında biteceğini ifade etti. Adeta sel verip sır vermeyen Harington, "Benden herhangi bir spoiler beklemeyin" demeyi de ihmal etmedi.

HBO, Game of Thrones'un final sezonunun sızmasını engellemek için olağanüstü bir çaba sarf ediyor. Geçmiş yıllarda hackerların en önemli hedeflerinden bir tanesi olan şirket, özellikle dizinin 7. sezonunda onlarca kez siber saldırıya maruz kalmıştı. 

HBO, Game of Thrones'un 8. sezonunun ne zaman başlayacağını resmi olarak açıklamadı, ancak gelen sızıntılar dizinin 2019'un başında geri döneceğini gösteriyor.

YORUMLAR