Game of Thrones’un Final Sezonuna İlk Bakışımızı Atıyoruz (Video)

Game of Thrones’un Final Sezonuna İlk Bakışımızı Atıyoruz (Video)

76. Altın Küre Ödülleri'nde filmler ve diziler ödüllerini alırken, HBO da 2019’da boy gösterecek yapımlarından kısa bir video paylaştı. Heyecan yaratan tanıtımda, sekizinci sezonu izleyicilerin karşısına son çıkmaya hazırlanan Game of Thrones ve yılın iddialı yapımlarından Watchmen de bulunuyor. 

Pazar gecesi sürpriz bir video ile karşımıza çıkan HBO, 2019 yılında yayınlanacak yapımlarını tanıtan kısa bir teaser yayınladı. Söz konusu video, ikonik dizi Game of Thrones’un yeni sezonundan da küçük bir bölüm içeriyor. 

Bu kısacık ama heyecan yaratan sekansta, Duvar’ın yıkılmasının ardından Winterfell’e dönen Jon Snow (Kit Harington) ve Daenerys Targaryen’in (Emilia Clarke) Sansa Stark (Sophie Turner) ile buluşmasına tanıklık ediyoruz.  

Sansa, Daenerys’e “Winterfell sizindir majesteleri” diyor.

Game of Thrones’un sekizinci ve final sezonu Nisan 2019’da yayınlanacak. 

HBO’nun paylaştığı video…


HBO ayrıca bu yılın en iddialı dizilerinden biri olarak gösterilen Watchmen’den iki yeni fotoğraf yayınladı. Bunlardan bir tanesinde kovboy şapkalı birisini arkadan görüyoruz. Diğer fotoğrafta ise dizide canlandıracağı karakter henüz belli olmayan ünlü aktris Frances Fisher bulunuyor. 

WATCHMEN HBO

WATCHMEN HBO SERİES

İkonik çizgi roman serisinin televizyon uyarlaması, Amerikalı ünlü senarist ve yapımcı Damon Lindelof’un imzasını taşıyacak. Dizinin oyuncu kadrosunda, Jeremy Irons, Don Johnson, Tim Blake Nelson, Regina King, Jean Smart ve Tom Mison gibi isimler yer alıyor.