Game of Thrones Yapımcıları Şokta!

Game of Thrones Yapımcıları Şokta!

Game of Thrones internette en çok korsan olarak indirilen, en çok paylaşılan ve hakkında bolca Spoiler yapılan bir HBO TV dizisi olarak televizyon tarihine çoktan geçti bile. Yapımcılar Game of Thrones ile ilgili tüm bu durumlarla kıyasıya mücadele etseler de önlemler bu kez işe yaramadı.

Game of Thrones yapımcıları internete sızan 7’inci yeni sezon set fotoğraflarının ve senaryosunun internette şimşek hızıyla paylaşılmasını önleyemediler. HBO kanalının diziyle ilgili spekülasyonlarla uzun süredir savaşıyor ve türlü önlemler alıyor olması 5’inci sezonda da dizinin daha yayınlanmadan ilk 5 bölümünün internete sızdırılmasını da engelleyememişti. Bu kez dizinin çekimleri bitmeden Game of Thrones’un senaryosu tamamıyla internete sızdırıldı. Çekimlerle ilgili set görüntüleri de diziyle ilgili önemli ipuçlarının açığa çıkmasına sebep oldu.

HBO’nun en başarılı ve en çok izlenen, küresel başarıyı daha ilk sezonda yakalayan dizisi Game of Thrones’un internete saçılan 7’inci bölüm senaryo ve set resimleri maalesef çoktan yüzbinlerin elinde dolaşıyor bile. Bu noktada HBO’nun dizi senaryosunu tamamen değiştireceği konuşuluyor. Ancak bu HBO’a pahalıya patlayacak gibi görünüyor. 

Game of Thrones Korsan İndirme Rekoru Kırdı

Game of Thrones Ejderhalarının Sırları

HBO, Korsan Game of Thrones İndirenlere Uyarı Mektubu Gönderdi

YORUMLAR