Game of Thrones'un Yıldızı Emilia Clarke Star Wars Evrenine Katılıyor

Game of Thrones'un Yıldızı Emilia Clarke Star Wars Evrenine Katılıyor

HBO'nun muhteşem yapımı Game of Thrones'un ve yılların eskitemediği efsane Star Wars'un bir hayranıysanız size güzel bir haberimiz var. Hepimizin çok sevdiği, rahmetli Khal Drogo'nun eski eşi, sevgili Khaleesi'miz Emilia Clarke Star Wars evrenine katılıyor. Clarke, yaklaşmakta olan Han Solo'nun hikayesinin anlatıldığı filmin bir parçası olacak. 

Emilia Clarke'ın Star Wars evrenine katılması hepimizi çok mutlu etti. Filmdeki karakter adının ve rolünün ne olacağı henüz ortaya çıkmasa da bunu bilmek bile heyecan verici. Star Wars'un web sitesinde yer alan açıklamada, "Game of Thrones'da oynadığı Daenerys Targaryen karakteriyle tanıdığımız Emilia Clarke'ın Han Solo Star Wars filmine katılacağını duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Clarke'ın rolü Han ve Chewie'nin maceralarında karşılaşacakları dinamik bir karakter dökümünü tamamlayacak." dendi.

Film 2018 yılında seyirciyle buluşacak ve yönetmen koltuğunda Phil Lord ve Christopher Miller oturacak. Bir bakıma Star Wars'un prequel yani ön bölümü olacak filmde, Han Solo'nun gençliğini izleyeceğiz. Son zamanlarda Star Wars ruhunun yeniden doğması bizi çok heyecanlandırıyor. Bu yılın sonunda Rogue One, gelecek yıl Star Wars: Bölüm VIII ve 2018'de de Han Solo filmi ile karşılaşacağız. 

Peki sizi bu 3 film arasında en çok hangisi heyecanlandırıyor?

Star Wars Serisinin Yeni Oyun Fragmanı İzleyenleri Fena Gaza Getirdi

Star Wars: Battlefront'un Offline Modu Duyuruldu

YORUMLAR