Gameloft, Sniper Fury Adlı Yeni Bir FPS Oyunu Geliştiriyor

Gameloft, Sniper Fury Adlı Yeni Bir FPS Oyunu Geliştiriyor

Mobil oyunlardaki başarısıyla yakından tanıdığımız Gameloft, FPS türündeki yeni mobil sniper oyunu olan Sniper Fury'î geliştirdiğini duyurdu. Gameloft farklı oyun türlerinde geliştirdiği oyunlarla mobil cihazlarda en çok oynanan oyunları geliştiren firmalar arasına girmişti. Firma bize Asphalt 8, Six Guns, Dungeon Hunter 5, Order & Chaos 2 ve son olarak da Asphalt Nitro'yu sunarak boş zamanlarımızı keyifli bir şekilde değerlendirmemize imkan tanımıştı. Gameloft'un FPS türündeki başarısını ise Modern Combat 5 gibi yapımlarıyla yakından tanıyoruz. Gameloft bu türdeki başarısını yeni keskin nişancı oyunu Sniper Fury ile bir adım öteye taşıyacak.

Sniper Fury'de temel olarak terörizimle savaşan bir kahramanıo yöneteceğiz. Kahramanımız bu iş için keskin nişancılık yeteneklerinden faydalanırken dünyanın farklı yerlerini ziyaret edecek. Oyunun mobil cihazların sınırlarını zorlayacak yüksek kaliteli grafiklere sahip olması bekleniyor.

Gameloft'un bu tür bir sniper oyunu geliştirmesi mantıklı bir adım olarak düşünülebilir; çünkü mobil oyunlardaki en büyük rakiplerinden biri olan Glu Mobile geliştirdiği sniper oyunlarıyla büyük başarı kazanmıştı. Gameloft, Sniper Fury'i daha önceki oyunlarında olduğu gibi Android, iOS mobil cihazların yanında Windows Phone mobil cihazlar için ve Windows 8 ve Windows 10 bilgisayarlar için yayınlayacak. Firma oyun için aşağıdaki kısa sinematik tanıtım videosunu da yayınladı:

Glu'nun sniper oyunlarına göz atmak isterseniz bu bağlantıları kullanabilirsiniz:

Günümüz Oyunlarının Atalarını Yakından Tanıyalım

YORUMLAR