Gameloft Yeni Modern Combat, Asphalt ve Gangstar Oyunlarını Duyurdu

Gameloft Yeni Modern Combat, Asphalt ve Gangstar Oyunlarını Duyurdu

Mobil cihazlar için yayınladığı oyunlar indirilme rekorları kıran Gameloft, bu sene bitmeden ve önümüzdeki senenin başlarında çıkaracağı yeni oyunları resmi olarak duyurdu. Gameloft'un 2016-2017 planında Modern Combat Versus, Asphalt Xtreme ve Gangstar New Orleans gibi ünlü oyun serilerinin devamı niteliğinde olan oyunlar yer alıyor. Bunun yanında yeni bir seri olan Zombie Anarchy göze çarpıyor.

Gameloft daha önceden Asphalt Xtreme'i duyurmuştu ve ön kayıda açmıştı. Oyunun arazide geçen yarışlara yer vereceği ve bununla bağlantılı olarak 4 çeker araçlar ve canavar kamyonlar gibi farklı araç seçeneklerine de yer vereceği paylaşılan bilgiler arasındaydı.

Gameloft'un ünlü FPS oyunu serisi Modern Combat'ın son oyunu Modern Combat Versus, adından da anlaşılacağı üzere PvP ağırlıklı olarak tasarlanan bir oyun olabilir. Bu oyunda yine güzel grafikler ve bolca aksiyon birleşecek.

Gangstar New Orleans ise Gameloft'un GTA benzeri açık dünya tabanlı aksiyon oyunu serisi Gangstar'ın yeni oyunu. Bu oyunda yeni bir şehir, yeni silahlar, geliştirilmiş grafikler ve zengin bir içerik birleşecek.

Zombie Anarchy ise zombi istilası sonrası hayatta kalan kahramanları yöneterek zombilere karşı savaşacağımız, kısıtlı kaynakları toplamaya çalışacağımız bir strateji oyunu olacak. Kahramanlarımızı farklı silah ve ekipmanlarla kuşatabilecek, rakip oyuncuların kamplarına akınlar da düzenleyebileceğiz.

Yeni Gameloft oyunlarının önümüzdeki dönemde mobil dünyanın gündemini oluşturacağını söyleyebiliriz.

Gameloft'un Yeni Yarış Oyunu Asphalt Xtreme Çok Yakında Çıkıyor!

YORUMLAR