Gameloft'un Yeni FPS Oyunu Sniper Fury Çıkış Yaptı!

Gameloft'un Yeni FPS Oyunu Sniper Fury Çıkış Yaptı!

Modern Combat 5, Asphalt 8 ve Dungeon Hunter 5 gibi popüler mobil oyunlarıyla tanıdığımız Gameloft'un yeni bir FPS oyunu üzerinde çalışmakta olduğunu bir süre önce sizinle paylaşmıştık. Gameloft nihayet bu oyununu geliştirmeyi tamamlayarak Android ve iOS uygulama marketleri üzerinde oyun severlerin beğenisine sundu. Sniper Fury'de masum insanları korumak amacıyla savaş veren bir kahramanın yerine geçebiliyoruz. Kahramanımız sivilleri kurtarabilmek için çeşitli terörist gruplarla ve baskıcı askeri birliklerle savaşıyor ve kendisine verilen üst düzey hedeflerin yerini belirleyerek onları avlıyor. Biz de bu macerada nişan alma yeteneklerimizi konuşturabiliyoruz.

Sniper Fury'deki nişan alma sistemi oldukça hassas. Oyunda nişan alırken hedefimize zoom yapabiliyoruz; fakat tetiğe doğru anda basmamız gerekiyor; çünkü silahımız doğal bir şekilde sallanıyor. Görevleri tamamladıkça kazanacağımız parayla yeni silahlar satın alabiliyoruz ve kullandığımız silahları geliştirebiliyoruz.

Sniper Fury'de oldukça yüksek bir grafik kalitesi mevcut. Kullandığımız silahlar göze hoş görünürken çevresel grafikler ve patlama efektleri de oldukça başarılı. Oyun genel olarak tatmin edici bir kalite sunsa da görevlerin kısa olması ve görevlerden çok menülerle boğuşuyor oluşunuz biraz canınızı sıkabilir.

Sniper Fury'i mobil cihazlarınıza bu bağlantıları kullanarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

YORUMLAR