Gameloft'un Yeni Oyunu Gods of Rome Çıktı!

Gameloft'un Yeni Oyunu Gods of Rome Çıktı!

Eğer mobil cihazlarınız üzerinde güzel görünen ve bolca aksiyon sunan bir oyun oynamak isterseniz size güzel bir haberimiz var. Modern Combat 5, Dungeon Hunter 5, Order & Chaos 2 ve Asphalt 8 gibi başarılı mobil oyunlarıyla tanıdığımız Gameloft yeni mobil oyunu Gods of Rome'u Android ve iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletler için oyun severlerin beğenisine sundu. Windows Phone ve Windows 8 versiyonları da kısa bir süre içerisinde çıkacak olan Gods of Rome bizi antik çağlarda geçen fantastik bir hikayeye davet ediyor.

Dövüş oyunu türünde olan Gods of Rome'da mitolojik kahramanların ve tanrıların kendilerini köleleştirmeye çalışan karanlık güce karşı verdiği savaş konu alınmakta. Oyunda Zeus, Hades, Athena, Medusa gibi tanrıların yanında Spartaküs ve Prometheus gibi kahramanları seçiyoruz ve karşımıza çıkan rakipleri arenalarda yenerek yükselmeye çalışıyoruz. Gods of Rome'un grafikleri ise göz alıcı bir kaliteye sahip. Kahraman modellemelerindeki yüksek detay göze hoş görünen mekan tasarımlar, dinamik arka planlar ve görsel efektlerle birleşiyor.

Ücretsiz olarak indirilip oynanabilinen Gods of Rome'da oyunculara dövüşleri kazandıkça kahramanlarını geliştirme imkanı da veriliyor. Ayrıca PvP karşılaşmalarında diğer oyunculara karşı dövüşebilmemiz de mümkün.

YORUMLAR