Gameloft'un Yeni Yarış Oyunu Asphalt Nitro Yayınlandı!

Gameloft'un Yeni Yarış Oyunu Asphalt Nitro Yayınlandı!

Yayınladığı başarılı mobil oyunlarla yakından tanıdığımız Gameloft mobil oyunlar arşivine bir yenisini daha ekledi. Firmanın yeni yarış oyunu olan Asphalt Nitro, mobil cihazların en başarılı yarış oyunları arasında yer alan "Asphalt 8'in küçük kardeşi" ünvanıyla Android uygulama marketindeki yerini aldı. Asphalt Nitro temel olarak bize Asphalt 8'de sunulan birçok özelliği bir arada sunarken bu özellikleri oldukça küçük bir dosya boyutuna sığdırıyor. Bu sayede oyuncular mobil cihazlarının depolama alanlarını büyük oranda işgal etmeden keyifli bir yarış oyunu oynmayabiliyorlar.

Asphalt Nitro'da yine lisanslı Ferrari ve Lamborghini gibi araçları kullanabiliyoruz ve bu araçlarla nitromuzu kullanıp rampalardan uçabiliyor, rakip araçlara çarparak onların kaza yapmasını sağlayabiliyoruz. Asphalt Nitro'nun en çok hoşunuza gidecek özelliklerinden birisi ise polis kovalamacalarına katıldığınız bir oyun moduna da yer vermesi.

Asphalt Nitro'nun küçük dosya boyutuna sahip olabilmesi için grafiklerin biraz kırpıldığını belirtmekte fayda var. Özellikle çevresel grafiklerde kendini gösteren bu düşüşün genel olarak çok rahatsız etmediğini söyleyebiliriz.

Asphalt Nitro'nun iOS versiyonu henüz yayınlanmış değil. Oyun severler Asphalt Nitro Android versiyonunu ücretsiz olarak indirebilmekteler:

YORUMLAR