Gamescom 2012: Hitman Absolution

Gamescom 2012: Hitman Absolution

Gamescom 2012 oyun fuarından elde ettiğimiz bilgileri sizinle paylaşmaya devam ediyoruz. Bu sefer sırada yılların ünlü suikastçilik oyunu Hitman’in en son versiyonu Hitman: Absolution var.

Gizliliğe ve stratejiye dayalı, oldukça emek isteyen bir oyun olan Hitman yıllardır gelişimini sürdürdü ve pek çoğumuzun en sevdiği oyunlardan birisi haline geldi. Gamescom 2012 fuar alanında oldukça renkli ve ilgi gören bir standa sahip olan Hitman: Absolution’u her ne kadar oynama imkanı sunulmasa da önemli bazı bilgiler elde ettik.

Dilerseniz daha önce yayınladığımız fragmanlara göz atarak yeniden oyuna dair bilgilerinizi tazeleyebilirsiniz.

Oyun PC, PS3 ve Xbox platformlarında 20 Kasım 2012 tarihinde piyasaya sürülecek ve içerisinde multiplayer modu da barındıracak.

Her ne kadar multiplayer moduna dair çok detaylı bilgiler verilmese de arkadaşlarımızla birlikte ortak suikastler düzenleme imkanına sahip olacağımız kesin gibi görünüyor.

Suikast şekillerimizin oldukça çoğaldığı ve eskisine göre çok daha zorlu olacak gibi görünen Hitman: Absolution’un fuar alanında oldukça hareketli bir standı olduğunu çektiğimiz fotoğraflarda da görebilirsiniz.

Gamescom 2012 fuarıyla ilgili tüm bilgileri ve görüntüleri öğrenmek için Tamindir Gamescom 2012'yi Ziyaret Etti yazımızı okumayı unutmayın!

YORUMLAR