Gamescom 2012: Mists of Pandaria

Gamescom 2012: Mists of Pandaria

World of Warcraft uzun yıllardır sevenleri tarafından takip ediliyor ve hala dünyada milyonlarca oyuncuya sahip en başarılı MMORPG oyunlardan birisi olmaya devam ediyor.

Blizzard’ın oyuncular için sağladığı yeni içerikler oyunu taze tutarken oynanışa getirilen yeni özelliklerle varolan oyuncuların sürekli olarak kendilerini geliştirmeleri sağlanıyor.

Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenen Gamescom 2012 oyun fuarını Tamindir editörleri olarak ziyaret ederek World of Warcraft ile ilgili en son bilgileri elde etmeye çalıştık. Blizzard Mists of Pandaria görev paketi için fuar alanında çok büyük bir alan hazırlamıştı ve oyuncular bu alan içerisinde hem bu görev paketini deneme imkanı buldular hem de Mists of Pandaria’nın en son sinematik videosunu ilk defa izleme şansı elde ettiler.

Bildiğiniz gibi Mists of Pandaria 25 Eylül 2012’de resmen yayınlanacak ve oyunu bırakmış olan bir kısım oyuncu da dahil olmak üzere pek çok kişinin bu paketi oynamaya devam edeceği düşünülüyor.

Warcraft evreninde yer alan Panda’ların da hikayeye dahil edildiği bu görev paketinin bayağı ilginç olacağını zaten sinematik videosunda da görebiliyoruz.

Her ne kadar son yıllarda World of Warcraft’a gösterilen ilgi düşmüş gibi görünse de Gamescom 2012 fuar alanında en çok ilgi gören alanlardan birisinin Blizzard’a ait olması bunun biraz aksini gösteriyor.

Dilerseniz fuar alanından bir kaç resim ile Mists of Pandaria’ya olan ilgiyi kanıtlayalım.

Gamescom 2012 fuarıyla ilgili tüm bilgileri ve görüntüleri öğrenmek için Tamindir Gamescom 2012'yi Ziyaret Etti yazımızı okumayı unutmayın!

YORUMLAR