GamesCom 2020 Açılış Gecesi Canlı Yayını Dolu Dolu Bir Şov Olacak

GamesCom 2020 Açılış Gecesi Canlı yayını için zaman giderek yaklaşıyor. Geoff Keighley de sabırsızlığımızı arttıran yeni detayları paylaştı.

GamesCom 2020 ile ilgili yeni detaylar gelmeye devam ediyor. GamesCom 2020 Açılış Gecesi Canlı yayını detayları paylaşıldı. Geoff Keighley, kelimenin tam anlamıyla oyuna boğulacağımızı söylüyor. Detaylar haberimizde.

Yılın büyük fuarı için heyecan giderek artıyor. Bildiğiniz gibi COVID-19 salgını nedeniyle çoğu etkinlik iptal edilirken, GamesCom 2020 çevrimiçi olarak 27 - 30 Ağustos 2020 tarihleri arasında düzenlenecek. Başlangıç ise 27 Ağustos 2020 Perşembe günü TSİ 21:00 sıralarında başlayacak olan GamesCom 2020 Açılış Gecesi Canlı yayını ile yapılacak. Öncesinde de bu önemli geceye dair yeni bir açıklamalar yapıldı.

GamesCom 2020 Açılış Gecesi Canlı Yayını, Tam Bir Şov Olacak

Bu senenin yayını, geçtiğimiz sene olduğu gibi yine The Game Awards şovunun yaratıcısı Geoff Keighley tarafından organize ediliyor. Twitter üzerinden yeni bir paylaşım yapan Keighley, bahsi geçen yayının yaklaşık olarak iki saat süreceğini ve Electronic Arts, Bethesda, SEGA, Ubisoft, Bandai Namco Entertainment ve Activision Blizzard dahil on sekiz farklı yayıncıdan otuz sekiz kadar oyunun gösterileceğini söyledi.

Ancak bu sayı sizi yanıltmasın. Çünkü otuz sekiz oyunun tamamı ilk kez göreceğimiz oyunlar olmayacak. Daha çok halihazırda duyurulmuş olanlara dair yeni gelişmeler ile karşımıza çıkılacak. Ayrıca bazı yeni duyurular da göreceğiz. Mesela DOOM Eternal oyununun senaryo odaklı genişletme paketi ve Fall Guys için İkinci Sezon duyurusu gibi.

GamesCom 2020 Açılış Gecesi Canlı yayını için hazırlanan tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. İçeriğinde Assassin's Creed Valhalla, Horizon: Forbidden West, Ratchet & Clank: Rift Apart, Tell Me Why, Everwild, Halo Infinite, DOOM Eternal, Crash Bandicoot 4: It's About Time, Ghost of Tsushima, Star Wars: Squadrons, Far Cry 6 ve daha birçok oyunu görebiliyoruz. Söylenene göre, bu oyunlardan Ratchet & Clank: Rift Apart ve Star Wars: Squadrons için oynanış gösterimleri yapılacakken, Mafia: Definitive Edition için de hikaye odaklı yeni bir fragman izleyeceğiz.

Keyifli seyirler dileriz!

 

YORUMLAR