Gas Powered Games Yardımlarınızı Bekliyor!

Gas Powered Games Yardımlarınızı Bekliyor!

Aralarında Supreme Commander, Dungeon Siege, Demigod ve Age of Empires Online gibi kaliteli oyunların bulunduğu yapımların sahibi Gas Powered Games yardımlarınızı bekliyor. Firmanın Aksiyon-RPG türündeki projesi Wildman şu an için geliştirilme aşamasında; fakat firma maddi imkansızlıklar nedeniyle oyunu piyasaya sürememe gibi bir durumla karşı karşıya. Bu nedenle oyun için Kickstarter üzerinden bir bağış fonu oluşturulmuş. Bu fonu üzerinden firmaya 1 dolardan başlayan yardımlarda bulunabilmeniz mümkün. Hatta firma 20 dolarlık bağış yapan destekçilerine oyunun dijital kopyasını hediye ediyor. Hediyeler bağış miktarı arttıkça da katlanıyor; örneğin 30 dolarlık bağışta oyunun 2. bir dijital kopyasına ve indirilebilir oyun müzikleri albümüne sahip olma şansını yakalıyorsunuz. İki arkadaş kafa kafaya vererek online olarak oynayabileceğiniz lisanlı bir oyuna gayet makul bir fiyatla sahip olabilmeniz mümkün.

Oyuna gelirsek; oyun popüler aksiyon-rpg oyunları olan Diablo ve Torchlight'a benzer yapıda bir oyun. Oyun içi videolara göz atıldıdğında oyunun canlı grafiklere, akıcı ve hızlı oyun yapısına ve muhteşem bir aksiyona sahip olduğu söylenebilir. Elinde kocaman bir kemik veya odun olan bir mağara adamıyla sağda solda koşuşturarak kafa patlatmak oldukça eğlenceli görünüyor. Arkadaşlarınızla da online olarak oyunu oynayabilmeniz eğlencenizi katlayacaktır. Bunun yanında oyunun yapımcı firması güçlü bir senaryo moduna ağırlık vereceğini de bildiriyor.

Oyunun temelini oluşturan ana öğeler şu şekilde:

Keşif: Büyüleyici ve heyecan uyandıran mekanlar, gizli zindanlar, amansızca saldıran düşman orduları, yeni silah ve zırhlar keşfetmenizi beklemekte.

Kendini Geliştir ya da Öl: Mağlup ettiğiniz düşmanların teknolojilerini çalarak sonraki karşılaşmalarınızda onlara karşı kullanabilirsiniz.

Vur ve Parçala: İleri seviye fizik motoru ve parçalanabilir çevresel öğeler tatminkar ve kanlı canlı bir savaş deneyimi yaşatıyor.

Savaşa Katıl: Kendi ordunu yarat ve karşı tarafın seçilmiş askerlerinden oluşan ordularına karşı büyük ödüller için el ile şekillendirilmiş savaş alanlarında savaş.

Oyunun müziklerinde ise Jeremy Soule'nin adı geçmekte. Soule, The Elder Scrolls serisinden Skyrim, Morrowind, Oblivion gibi oyunlar ile Icewind Dale, Neverwinter Nights gibi kült rpg oyunlarının müziklerinde adı geçen bir dahi.

Oyun aksiyon-rpg yapısının yanında DOTA ve Demigod gibi oyunların oyun yapısından ve gerçek zamanlı strateji oyunlarından da öğeler barındıracak.

Oyunun kickstarter sayfasını buradan ziyaret ederek bağış karşılığı verilen ödülleri görüntüleyebilir ve bağışta bulunabilirsiniz.

Wildman oyun içi tanıtım videosunu ise buradan seyredebilirsiniz:

YORUMLAR