Gears of War 4 Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek

Gears of War 4 Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek

Microsoft önümüzdeki günlerde oyuncuların oldukça hoşuna gidecek bir kampanya başlatacak ve Gears of War 4 adlı oyununun ücretsiz oynanabilmesine izin verecek.

Hatırlanacağı üzere Microsoft, geçtiğimiz sene Gears of War 4'ü Xbox One platformunun yanısıra Windows 10 işletim sistemini kullanan bilgisayarlar için de oyuncuların beğensine sunmuştu. İyi inceleme puanları yakalayan oyun her ne kadar başarılı bir yapım olsa da ülkemizdeki fiyatı bu oyunu oynamamızın önüne geçmişti. Gears of War 4, yeni bir oyun olmamasına rağmen halen 260 TL satış fiyatına sahip.

Eğer Gears of War 4'ün nasıl bir oyun olduğunu merak edyior ve oyunu oynamak istiyorsanız 9 Haziran tarihinden itibaren oyunu Windows 10 bilgisayarlarınıza veya Xbox One oyun konsollarınıza ücretsiz olarak indirebilecek, 10 saat boyunca oyunun hikaye modunun ilk bölümünü veya Horde ve Versus adlı multiplayer modlarını oynayabileceksiniz. Bu süre boyunca oyunda kaydettiğiniz gelişme, eğer oyunun tam sürümünü satın alırsanız oyuna aktarılacak.

Gears of 4, Xbox One Play Anywhere özelliğine sahip olan bir oyun. Yani bu oyunu Xbox One veya PC için satın alırsanız diğer platformda herhangi bir ücret ödemeden oyunu oynayabiliyorsunuz.

Gears of War 4'ün minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- 64 Bit Windows 10 işletim sistemi

- Intel i5 3470 veya AMD FX 6300 işlemci

- 8 GB RAM

- 2 GB video belleğe sahip GeForce 750 Ti veya AMD Radeon R7 260X ekran kartı

- DirectX 12

Gears of War 4'ü bu hafta sonu ücretsiz oynamak üzere indirmek için bu bağlantıyı kullanabileceksiniz:

Gears of War Filmi Çekiliyor!

Gears of War 4 PC Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

YORUMLAR