Gears of War Filmi Çekiliyor!

Gears of War Filmi Çekiliyor!

TPS türünün önemli serilerinden olan Gears of War beyaz perdede boy gösterecek. Microsoft, önümüzdeki günlerde serinin yeni oyunu Gears of War 4Windows 10 bilgisayarlar ve Xbox One oyun konsolu için yayınlayacak. Serinin yeni oyununun çıkışından kısa bir süre önce ise bizi oyunun kendisi kadar heyecanlandıracak bir başka haber karşımıza çıktı.

Bir süredir Gears of War'ın bir Holywood projesi olarak karşımıza çıkacağı konusunda söylentiler karşımıza çıkmaktaydı. Nihayet bu söylentilere resmi bir açıklama geldi. Gears of War serisinin yaratıcılarından olan Rod Fergusson, Gears of War filmi için Universal ile çalışmanın kendileri için büyük bir şans olduğunu açıkladı.

Rod Fergusson, Gears of War filmi hakkında birkaç ipucunu da bizlerle paylaştı. Fergusson'un sözleri arasında Gears of War filminin hikayesinin oyun serisinin hikayesiyle bire bir aynı olmayabileceği ifadesi yer alıyor. Fergusson'a göre bazı video oyunlarının filmleri geçmişte oyunculara özel filmler oldukları için başarısız olmuşlardı. Anlaşılan o ki sadece oyuncu kitlesine özel bir film yapmak Fergusson için bir filmin başarılı olduğu anlamına gelmiyor.

Fergusson'un kafasındaki plan ise büyük bir hikaye derinliğine sahip, zengin bir altyapıyla seyircilere sunulan bir Gears of War filmi. Aslında Fergusson bir bakıma da haklı; çünkü daha önceden hikaye anlamında zayıf, ağırlığın görsel efektlere verildiği oyun filmleri sert eleştiriler almışlardı. Umarız Gears of War ile özgün bir sinema eseri ortaya konulur.

Gears of War 4 PC Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Sene Sonuna Kadar Çıkacak Heyecanla Beklenen Oyunlar

YORUMLAR